فهرست

سنگ مرمریت اعلمی Alami Marble

معرفی سنگ مرمریت اعلمی

این سنگ مرمریت دارای زمینه کرم تا کرم بژ می باشد و در سورت های سوپر و ممتاز قابل فرآوری است که تفاوت آن در گل های روشن و تیره است. در درجات و سورت های پایین تر این گل ها به شکل شکلاتی,صورتی و آبی دیده می شود.

معدن سنگ مرمریت اعلمی

معدن این مرمریت در استان خراسان رضوی واقع شده که یکی از معادن خوب و پرکار کشورمان می باشد.

ویژگی های سنگ مرمریت اعلمی

این سنگ مرمریت دارای مقاومت سایشی فرسایشی در مقابل خش و خراش و جذب رطوبت و آب پایین و همچنین تراکم خوب این سنگ و قدرت ساب پذیری و جلا دهی و براقیت سطح آن باعث شده که توجه بسیاری از طراحان را به خود جلب کند.
سنگ مرمریت اعلمی Alami Marble
سنگ مرمریت اعلمی Alami Marble

کاربرد سنگ مرمریت اعلمی

برای کفپوش واحدهای مسکونی و ساختمانی,واحدهای تجاری,دیواره های داخلی,کف پارکینگ,سنگ پله و راه پله گزینه بسیار خوبی میباشد. به طور کلی در سنگ فرش با نمای داخلی بسیار مورد توجه و کاربرد قرار گرفته است.

عوامل تأثیرگذار در قیمت سنگ مرمریت اعلمی

ابعاد,متراژ و ضخامت,پاک بودن و روشن بودن,یکدست تر بودن سطح سنگ,دارای رگه ها و فسیل های کم تر,گونیا بودن و لب پر نبودن اگر در مرمریت اعلمی از مواد اپوکسی رزین و ساب و پولیش با کیفیت استفاده شود دارای جلا و درخشش بالاتر است که یکی از دلایل افزایش قیمت می باشد همچنین سایز های اسلب معمولاً دارای طول عمر بالاتری هستند به مراتب قیمت را بالاتر می برد پکیگ و حمل و نقل از عوامل تاثیرگذار در قیمت این سنگ زیبا می باشد..
سنگ مرمریت اعلمی Alami Marble

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

چراغ و شمع عالم گر بمیرد

چو غم چون سنگ و آهن هست برجا

مولانا

یشنهاد ما به شما   سنگ گرانیت قرمز اردستان
languages
× مشاوره آنلاین