فهرست

سنگ گرانیت مشکی الموت Alamut Black Granite

معرفی سنگ گرانیت مشکی الموت

گرانیتی نرم,یک دست با زمینه مشکی و تشکیل شده از دانه های ریز سفید بلوری که مانند برف به صورت یکنواخت در یک سطحی صاف و صیقلی پراکنده شدند این سنگ گرانیت مشکی الموت است.
در بعضی از سورت ها,این دانه های سفید ریز تر و در بعضی سورت‌های دیگر دانه‌ها درشت‌تر می‌شود.
این سنگ سورت بندی زیادی ندارد و در درجه یک,دو و سه قابل تفکیک می باشد.

معدن سنگ گرانیت مشکی الموت

معدن سنگ گرانیت مشکی الموت در استان قزوین حوالی شهرستان الموت واقع شده است.

ویژگی های سنگ گرانیت مشکی الموت

این سنگ از تراکم بالا و ساب پذیری خوبی برخوردار است. ترکیب گرانیت الموت و گرانیت گل پنبه ای مانند گرانیت سفید نطنز و گرانیت زاهدان دارای هارمونی و ترکیب رنگی بسیار خوبی است که در صورت استفاده و ترکیب باهم منظره زیبایی را خلق میکند. گرانیت مشکی الموت جذب آب بسیار پایین دارد و همچنین مقاومت خوب و استحکام این سنگ استفاده آن را در صنعت ساختمانی چندین برابر می‌کند. تقریباً مقاومت فشاری خوب و جذب آب بسیار پایین است.

کاربرد سنگ گرانیت مشکی الموت

در تمام سنگ فرش های داخلی و بیرونی ساختمان کارایی خوبی دارد. مناسب سنگ پله و محوطه سازی و نمای ساختمان می باشد. کارآیی آن در واحدهای تجاری اداری ,ستفاده در دکوراتیو و اماکن مذهبی,پارکینگ و پیاده روها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

سنگهای مشابه به سنگ گرانیت مشکی

از سنگهای مشابه به گرانیت مشکی الموت می توان به سنگ گرانیت مشکی نطنز,سنگ گرانیت مشکی تویسرکان,سنگ گرانیت مشکی چایان,سنگ گرانیت مشکی سرکان,سنگ گرانیت مشکی تربت,سنگ گرانیت مشکی اورو و سنگ گرانیت مشکی پیرانشهر اشاره کرد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت سنگ گرانیت مشکی الموت

ابعاد,ضخامت,قطر,سورت دقیق,متراژ,نداشتن غده و شالی به اصطلاح پاک بودن سنگ,یکنواخت بودن سطح آن,گونیا بودن,لب پر نبودن سنگ,سورت بندی مناسب,نحوه حمل و ارسال و پکینگ سنگ از عوامل تاثیرگذار در قیمت این گرانیت می باشد.

آنالیز سنگ گرانیت مشکی الموت

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0.01

2.61

petty

2700

2.6

MAX

1

2.64

0.5

3400

6

مشکی الموت

0.29

2.78

petty

1413

3.5

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

تمام عظمت عشق در نقاشی هایت روی تمام تخته سنگ ها و کوه ها نمایان است ای حضرت عشق عاشق

مریم بهرامی

یشنهاد ما به شما   سنگ لایم استون یا ترامیت مهاباد
languages
× مشاوره آنلاین