فهرست

سنگ گرانیت قرمز اردستان Ardestan red granite

معرفی سنگ گرانیت قرمز اردستان

گرانیت قرمز اردستان دارای رنگ قرمز تیره و دانه های در سطح می باشد همینطور هاله های تیره آن به خوبی در آن دیده می شود این سنگ قابلیت چسبندگی ندارد و با ملات به خوبی ترکیب نمی شود بنابراین باید قبل از نصب حتماً اسکوپ شود این سنگ جز کیفیت متوسطه سنگهای گرانیت به شمار می آید.

معدن سنگ گرانیت قرمز اردستان

معدن این سنگ زیبا در استان اصفهان و حوالی شهرستان اردستان قرار دارد.

ویژگی های سنگ گرانیت قرمز اردستان

سنگ بسیار مقاوم در برابر گرما و سرما,شرایط جوی ناپایدار ,همین طور در مقابل فشار و ضربه از استحکام بالایی برخوردار است. تخلخل پایین,مقاومت سایشی و فرسایشی بالا و جلا پذیری خوب از جمله ویژگی های این سنگ زیبا میباشد.

کاربرد سنگ گرانیت قرمز اردستان

این سنگ گرانیت بهترین گزینه برای استفاده از سنگ فرش ها,نماهای خارجی و بیرونی ساختمان است. برای راه پله,بدنه راه پله ها ,محوطه سازی و حتی کف پارکینگ کاربرد خوبی دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ گرانیت قرمز اردستان

هرچقدر ابعاد بزرگتر باشد قیمت آن افزایش می یابد. ضخامت ,کیفیت فرآوری,ساب و برش,همچنین صاف بودن سطح سنگ,همینطور بدون شالی های سفید یا غده ها این عوامل تاثیرگذار در قیمت می باشد. هزینه پکینگ و ارسال هم به عهده خود خریدار است.

آنالیز سنگ گرانیت قرمز اردستان

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0.01

2.61

petty

2700

2.6

MAX

1

2.64

0.5

3400

6

قرمز اردستان

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

تو که سنگ صبور اهل دردی
کمی بنشین و با ما گفت‌ و گو کن

یشنهاد ما به شما   سنگ گرانیت قرمز رنگین کمان یزد
languages
× مشاوره آنلاین