فهرست

سنگ گرانیت سبز بیرجند Birjand green granite

معرفی سنگ گرانیت سبز بیرجند

سنگ گرانیت سبز یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین سنگهای گرانیت دنیا است که به آن سنگ گرانیت سبز جنگلی نیز گفته  می شود. در طرح های بسیار زیبا در سورت های گرانیت سبز بیرجند,گرانیت سبز دانه اناری جنگلی,گرانیت سبز آبرنگی و گرانیت سبز اسپایدر تولید می شود و تفاوت آنها در بافت و رنگ ها و طرح غالب آن است در بعضی از سورت ها طرح سبز با دارا بودن رگه های زرد و لیمویی هارمونی زیبا و خیره کننده ای را به این سنگ می دهد. گرانیت جنگلی یکی از دسته های سبز بیرجند می باشد سورت بندی خاصی ندارد در سورت های ضعیف رنگ‌ها کمی روشن تر است این سنگدر فروش داخل کشور مورد استقبال و خوشاینده پروژه سازان و طراحان داخلی قرار دارد و از سنگ های محبوب به شمار می رود و بازار خوبی برای صادرات به کشورهای ترکیه و عراق را ایجاد کرده است. تناژ قابل توجهی از این سنگ سالانه صادر می شود گرانیت سبز جنگلی همچنین به صورت ساب چرمی و صیقلی تولید می گردد که هر کدام زیبایی چشم نوازی دارد.

معرفی سنگ گرانیت سبز بیرجند

سنگ گرانیت سبز یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین سنگهای گرانیت دنیا است که به آن سنگ گرانیت سبز جنگلی نیز گفته  می شود. در طرح های بسیار زیبا در سورت های گرانیت سبز بیرجند,گرانیت سبز دانه اناری جنگلی,گرانیت سبز آبرنگی و گرانیت سبز اسپایدر تولید می شود و تفاوت آنها در بافت و رنگ ها و طرح غالب آن است در بعضی از سورت ها طرح سبز با دارا بودن رگه های زرد و لیمویی هارمونی زیبا و خیره کننده ای را به این سنگ می دهد. گرانیت جنگلی یکی از دسته های سبز بیرجند می باشد سورت بندی خاصی ندارد در سورت های ضعیف رنگ‌ها کمی روشن تر است این سنگ در فروش داخل کشور مورد استقبال و خوشاینده 

پروژه سازان و طراحان داخلی قرار دارد و از سنگ های محبوب به شمار می رود و بازار خوبی برای صادرات به کشورهای ترکیه و عراق را ایجاد کرده است. تناژ قابل توجهی از این سنگ سالانه صادر می شود گرانیت سبز جنگلی همچنین به صورت ساب چرمی و صیقلی تولید می گردد که هر کدام زیبایی چشم نوازی دارد.

معدن سنگ گرانیت سبز بیرجند

معدن این سنگ زیبا در استان خراسان جنوبی نزدیکی شهر بیرجند واقع شده است.

ویژگی های سنگ گرانیت سبز بیرجند

ویژگی های معدن گرانیت سبز بیرجند با طرح های فوق العاده زیبا از نظر صاف و صیقلی بودن در سطح بسیار بالایی قرار دارد در ساب معمولی و صیقلی و چرمی تهیه شده است. ساختار فیزیکی عالی این سنگ ویژگی هایی مانند: جذب رطوبت و آب پایین, مقاومت خوب در برابر ناملایمات و شرایط بد جوی و آب و هوایی سرد و گرم مقاومت فشاری حداکثر و ثبات رنگ بسیار زیاد دارا می باشد.

کاربرد سنگ سبز بیرجند

به خاطر داشتن تم شیک و طراحی های منحصر به فرد در تمام قسمتهای داخلی و خارجی ساختمان کاربرد دارد یک گزینه عالی برای سنگ فرش ها می باشد. سنگ فرش محوطه ها,پیاده روها,اماکن بهداشتی,صنعتی و غذایی,نمای بیرون و اصلی راه پله ها یا سنگ پله ها کاربرد دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ گرانیت سبز بیرجند

هر چقدر سنگ پاک‌تر و دارای غده های کمتری باشد هرچقدر ضخامت سنگ بالاتر,ابعاد دقیق تر و بزرگتر,گونیا بودن و لب پر نبودن,بسته به نوع معدن و کیفیت رنگ,کیفیت فرآوری از نظر ساب و برش باشد تمام این عوامل تاثیر گذار در قیمت این گرانیت زیبا می باشد.

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

همه مات و مبهوت اندر خم چه کنم های روزگار
اما من اینگونه فقط سنگ تو را بر سینه میزنم

مریم بهرامی

یشنهاد ما به شما   سنگ تروارتن طرق
languages
× مشاوره آنلاین