فهرست

سنگ گرانیت سفید بروجرد Boroujerd white granite

معرفی سنگ گرانیت سفید بروجرد

این سنگ دارای زمینه خاکستری است که به گرانیت جوکار نیز شهرت دارد. سنگ گرانیت بروجرد در دو سورت خاکستری روشن و تیره,تلفیقی از رنگ‌های مشکی,سفید و خاکستری وجود دارد. این سنگ زیبا شباهت زیادی به سنگهای گرانیت سفید نطنز ,گرانیت مروارید مشهد,گرانیت سفید تکاب دارد و البته دارای خواهان و طرفداران زیادی می باشد.

معدن سنگ گرانیت سفید بروجرد

معدن این گرانیت در استان لرستان شهرستان بجنورد واقع شده است که از جمله معادن غنی و فعال کشور می باشد.

ویژگی های سنگ گرانیت سفید بروجرد

این سنگ دارای مقاومت خوب,تحمل فشاری بالا در مقابل ضربه و خش,استحکام بالا در مقابل شرایط ناپایدار جوی: سرما و گرما,یخ زدگی,دارای جذب رطوبت آب پایین و تراکم بالا می باشد. همینطور تولید انبوه و در دسترس بودن این سنگ یکی از ویژگی‌های خوب و منحصر به فرد این سنگ می باشد. معمولا این گرانیت به شکل فلیم شده,سنگ گرانیت کوبیک و جدولی مصارف و کاربردهای خوبی دارد.

کاربرد سنگ گرانیت سفید بروجرد

سنگ فرش های داخلی و فضاهای خارجی ساختمان,محوطه سازی,پیاده روها,استفاده آن در سوله های صنعتی و مکانهای بهداشتی و غذایی,نماها,دیوارها,کف پارکینگ,راه پله ها و سنگ فرش ها موارد استفاده و کاربرد این سنگ گرانیت میباشد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت گرانیت سفید بروجرد

ضخامت,ابعاد,قطر,متراژ ,هر چقدر ابعاد بزرگتر باشد قیمت بالاتر می‌رود و کیفیت فرآوری,نوع ساب و برش و پولیش ها,استفاده از مواد اپوکسی رزین,همچنین پاک بودن سطح سنگ,بدون غده و شالی داشتن و روشن بودن سطح سنگ,پکینگ و بسته بندی و حمل و نقل تمام عوامل تاثیر گذار در قیمت این سنگ گرانیت میباشد.

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

سنگ برای عده ای خانه و سرپناه می سازد برای اندکی آوار

مریم بهرامی

یشنهاد ما به شما   سنگ تراورتن تکاب
languages
× مشاوره آنلاین