فهرست

سنگ کریستال گل یخ مشهد Mashhad icy flower crystal

معرفی سنگ کریستال گل یخ

سنگ کریستال گل یخ یکی از سنگهای بسیار مرغوب و با کیفیت کشور است که دارای زمینه سفید با طرح های ابر و بادی مانند, زیبایی خیره کننده ای را به این سنگ داده است. استحکام این سنگ و طرح زیبای آن باعث شده که در بین انبوه سازان و پروژه سازان از اقبال خوبی برخوردار باشد این سنگ به کریستال گناباد هم معروف است و دارای کریستال ها و بلورهای درشت تری است.  تقریباً هم سانیه خوبی با کریستال لایبید دارد. کریستال گل یخ مشهد یک سنگ آذرین با منشاء دگرگونی است. سنگ تزئینی و ساختمانی محسوب شده و از آنجایی که منشاء این سنگ در لایه های زیرین زمین با دما و حرارت بالا تشکیل شده در مقابل تغییرات دمایی هم استحکام و مقاومت بالایی دارد.

معدن سنگ کریستال گل یخ مشهد

زادگاه این سنگ کریستال زیبا استان خراسان رضوی و شهر گناباد می باشد همچنین معروف به چینی گناباد یا چینی گل یخ شناخته شده است.

معدن سنگ کریستال گل یخ مشهد

زادگاه این سنگ کریستال زیبا استان خراسان رضوی و شهر گناباد می باشد همچنین معروف به چینی گناباد یا چینی گل یخ شناخته شده است.

ویژگی های سنگ کریستال گل یخ مشهد

این سنگ از تراکم بسیار بالایی برخوردار است. استحکام,مقاومت سایشی فرسایشی و مقاومت فشاری بالای آن به خوبی مشاهده می شود. جذب رطوبت و آب بسیار پایین,ساب پذیری خوب و رنگ سفید آن یکی از ویژگی های برتر این سنگ میباشد. از خصوصیات دیگر این است که با طرح های ویژه ای که دارد امکان ایجاد بوک مچ و فور مچ شدن را نیز دارد.
سنگ ساختمانی

کاربرد سنگ کریستال گل یخ مشهد

این سنگ در تمام کفپوش های ساختمانی و مراکز تجاری,استفاده در نماهای بیرونی و داخلی ساختمان,سرویس بهداشتی,پله ها و حتی ساخت انواع دکوراتیو کاربرد خوبی دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ کریستال گل یخ مشهد

ابعاد,ضخامت,قطر,متراژ,استفاده از متریال اپوکسی رزین,درجه پاکی و بدون غده بودن سنگ,سطح سفید و پاک و رگه های کمتر داشتن,ساب و برش,پولیش,پکینگ و بسته بندی و ارسال و حمل و نقل تماما در قیمت گذاری این سنگ تاثیر مستقیم دارد.

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

نقش او در دل چه زیبا می نشست

سنگدل آینه ی ما را شکست.

هوشنگ ابتهاج

یشنهاد ما به شما   سنگ مرمریت گلدن بلک
languages
× مشاوره آنلاین