فهرست

سنگ مرمر مولتی کالر آکام Multi color Akam Onyx

معرفی سنگ مرمر مولتی کالر آکام

این مرمریت بسیار زیبا از تلفیق چندین رنگ از جمله نارنجی,قهوه ای,سفید,رنگ های طلایی,مشکی و خاکستری و هاله هایی از رنگ بژ ترکیب و تلفیق شده که قاب خیره کننده ای را به تماشا می گذارد این سنگ در قالب‌های اسلب و کوپ قابل فرآوری است و از جمله سنگ‌های گران‌ قیمت ایران می باشد.

معدن سنگ مرمر مولتی کالر آکام

از نشانی دقیق معدن این مرمر اطلاعاتی در دسترس نمیباشد.

ویژگی های سنگ مرمر مولتی کالر آکام

یکی از مقاوم ترین و سخت ترین مرمر ها ست که قابلیت نفوذ و جذب رطوبت و آب پایین,استحکام بالا,تراکم خوب,قدرت ساب پذیری و صیقل پذیری,درخشش سطح سنگ,پاک بودن سطح سنگ و دارای مقاومت سایشی و فرسایشی مناسب می باشد. این سنگ همانند خانواده مرمر ها تماما نور را از خود عبور داده و باعث گرما و لطافت خاصی به محیط پیرامون خود می شود.
سنگ مرمریت  مولتی کالر Multicolor marble
سنگ مرمریت  مولتی کالر Multicolor marble

موارد کاربرد سنگ مولتی کالر آکام

به دلیل خاص بودن و جذابیت آن در تمام نماهای داخلی و دیواره های لابی هتل ها,فضاهای مجتمع های تجاری و اداری لوکس,برای تمام کفپوش ها,نما های اصلی و فرعی,سرویس های بهداشتی,کانتر آشپزخانه,راه پله و سنگ پله مناسب و بسیار شیک می باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنک مولتی کالر آکام

ابعاد,ضخامت,متراژ,پاک بودن سطح سنگ,کیفیت فرآوری مانند: ساب و برش استفاده از متریال اپوکسی رزین,لب پر نبودن,گونیا بودن,پکینگ,پالت و حمل و نقل تماما از عوامل تاثیرگذار در قیمت این مرمر می باشد.
سنگ مرمریت  مولتی کالر Multicolor marble
سنگ مرمریت  مولتی کالر Multicolor marble

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

در گلستان سنگ بچشم آیدو لیک
اعظمش گل باشد ای دیده به نیک

مریم بهرامی

یشنهاد ما به شما   سنگ تراورتن کرم ورتون
languages
× مشاوره آنلاین