فهرست

اسپرسوساز پرتابل (همراه )

دستگاهی بسیار خوش دست و زیبا که دارای تنوع مدل و ساختار است . این دستگاه ده گرم پودر قهوه فشار 8 barمواد تشکیل دهنده دستگاه pp304 و سیلیکون ژل بدون نیاز به برق و اکسیژن و نیتروژن,حمل بشکل دستی فشرده سازی نیمه اتوماتیک پیستون استخراج

دستگاهی که تصویر آن را می بینید یک اسپرسو ساز اتوماتیک پرتابل ( همراه ) می باشد که به سفارش کشور چین ساخته شده و دارای کیفیت عالی است.

 

 این دستگاه دارای قابلیتهای ویژه ای است بطوریکه به شما این امکان را می دهد که در هر زمان و هر مکانی به راحتی یک قهوه اسپرسو ایده آل و با خامه عالی تهیه و نوش جان نمائید.
همانطور که در فیلم معرفی دستگاه ملاحظه می کنید این محصول با وجود کاربری ساده و آسان ، دارای کارائی بسیار عالی است بطوریکه با ایجاد فشار 15 بار طعمی بی نظیر با خامه ای عالی را تولید می نماید. همچنین دستگاه دارای قطعه اضافی می باشد که علاوه بر امکان استفاده از قهوه آسیاب شده دلخواهتان ، قابلیت استفاده از کپسول های قهوه را نیز برای شما فراهم می نماید.
شما میتوانید با قطعات و نحوه کاربری دستگاه از طریق مشاهده فیلم ویدئویی آشنا شوید و با همراه داشتن دستگاه ، در همه لحظات(در دل طبیعت ، دفترکار و مسافرت ) از آرامش ناشی از میل نمودن یک اسپرسوی ناب بهره مند شوید

مطالب بیشتر

یشنهاد ما به شما   پرینتر UV طراحی سطوح
languages
× مشاوره آنلاین