فهرست

سنگ کریستال سایمان قروه Qorveh Saiman Crystal

معرفی سنگ کریستال سایمان قروه

به جرأت یکی از برترین و زیباترین کریستال های ایران سنگ کریستالی سایمان قروه است که دارای زمینه سفید و خطوطی نامنظم در رنگ های مشکی و طوسی است که البته رنگ سفید تراکم بیشتری دارد.  طبق معمول تمام خانواده کریستال ها به دلیل همین براقیت کانون انعکاس نور می باشد و فضای پیرامون خود را روشن میکند. این سنگ زیبا به دلیل داشتن تم رنگ طوسی و مشکی و وجود زمینه سفید و کریستالی مانند,دارای چند سورت میباشد که این جلا و درخشش در بین همه سورت ها به چشم می خورد به همین خاطر بسیاری از پروژه سازان و طراحان داخلی توجه خاصی به این سنگ دارند. همچنین سنگ کریستال سایمان قروه در بازارهای بین المللی جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است مخصوصاً تابلوهای طبیعی طرح بوک مچ و فور مچ آن طرفداران ویژه خود را در سراسر دنیا داراست این سنگ به صورت کوپ و به صورت اسلب هم صادرات می شوند.
به جرأت یکی از برترین و زیباترین کریستال های ایران سنگ کریستالی سایمان قروه است که دارای زمینه سفید و خطوطی نامنظم در رنگ های مشکی و طوسی است که البته رنگ سفید تراکم بیشتری دارد.  طبق معمول تمام خانواده کریستال ها به دلیل همین براقیت کانون انعکاس نور می باشد و فضای پیرامون خود را روشن میکند. این سنگ زیبا به دلیل داشتن تم رنگ طوسی و مشکی و وجود زمینه سفید و کریستالی مانند,دارای چند سورت میباشد که این جلا و درخشش در بین همه سورت ها به چشم می خورد به همین خاطر بسیاری از پروژه سازان و طراحان داخلی توجه خاصی به این سنگ دارند. همچنین سنگ کریستال سایمان قروه در بازارهای بین المللی جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است مخصوصاً تابلوهای 

طبیعی طرح بوک مچ و فور مچ آن طرفداران ویژه خود را در سراسر دنیا داراست این سنگ به صورت کوپ و به صورت اسلب هم صادرات می شوند.

معدن سنگ کریستال سایمان قروه

معدن این سنگ زیبا در شهرستان قروه در استان کردستان است یکی از معادن غنی و فعال کشور با استخراج سالیانه بالغ بر ۲۴ هزار تن می باشد.

ویژگی های سنگ کریستالی سایمان قروه

اصلی ترین ویژگی جلا و سطح صاف و صیقلی و خاصیت انعکاس نور را داراست همینطور دارای تراکم بسیار بالا مقاومت سایشی و فرسایشی مناسب,امکان قابلیت قاب های بوک مچ و فور مچ,طرح زیبا و جذاب,جذب آب و رطوبت بسیار پایین و ساب پذیری عالی تماما از ویژگی‌های خوب این کریستال زیبا می باشد.

کاربرد سنگ کریستالی سایمان

کاربرد این سنگ زیبا در سنگفرش لابی ها,پله ها,دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان,سرویس های بهداشتی,سنگ فرش پذیرایی,استفاده آن در سیستمهای مراکز اداری و تجاری می باشد. لازم به ذکر است که این سنگ به دلیل پایین بودن درجه تخلخل و سطح صاف و یکدست پشت این سنگ حتماً باید اسکوپ شود تا قابلیت استحکام آن بالا تر باشد همینطور باید اشاره کرد که در مقابل شرایط ناپایدار جوی مانند هوای بسیار سرد و مکان های مرطوب زیاد مناسب نیست.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ کریستالی سایمان قروه

ضخامت,ابعاد,قطر,متراژ درخواستی,طرح و نقش و درجه تراکم رنگ ها و هاله ها,کیفیت فرآوری مانند: ساب,برش,پولیش و استفاده از متریال های اپوکسی رزین نحوه پکینگ و بسته بندی و ارسال تماما از عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ کریستالی قروه میباشد.
ضخامت,ابعاد,قطر,متراژ درخواستی,طرح و نقش و درجه تراکم رنگ ها و هاله ها,کیفیت فرآوری مانند: ساب,برش,پولیش و استفاده از 

متریال های اپوکسی رزین نحوه پکینگ و بسته بندی و ارسال تماما از عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ کریستالی قروه میباشد.

آنالیز سنگ کریستال سایمان

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0.15

2.5

petty

500

3

MAX

0.7

2.7

1

1400

6

سایمان

0.26

2.693

0.74

591

0.3

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

سنگ پرتاب شده خواب کسی را آشفت باز در پی این سنگ پنجره خواب شکست

یشنهاد ما به شما   سنگ کریستال
languages
× مشاوره آنلاین