فهرست

سنگ کریستال سیرجان Sirjan crystal

معرفی سنگ کریستال سیرجان

این سنگ کریستالی از خانواده ی کریستال های معروف در ایران می باشد که دارای دانه های بلور و کریستال درشت و سفید رنگ است. سنگ کریستالی سیرجان دارای زمینه سفید و خطوط طلایی و حتی رگه های طوسی می باشد و قابلیت فرآوری قابهای بوک مچ و فور مچ را دارد.
که به نام چینی قدمگاه هم معروف می باشد یکی از خصیصه های خوب این سنگ درجه ساب و براقیت سطحی این کریستال است.
جالب است بدانید این کریستال سیرجان در بازار با نام های مختلفی هم شناخته می شود مانند کریستال قدمگاه و کریستال طلایی سیرجان.

معدن سنگ کریستالی سیرجان

خاستگاه این کریستال زیبا در شهرستان سیرجان واقع در استان کرمان است یکی از معادن غنی و فعال به شمار رفته و دارای سینه کار های مختلف با عناوین ذکر شده می باشد.

معدن سنگ کریستالی سیرجان

خاستگاه این کریستال زیبا در شهرستان سیرجان واقع در استان کرمان است یکی از معادن غنی و فعال به شمار رفته و دارای سینه کار های مختلف با عناوین ذکر شده می باشد.

ویژگی های سنگ کریستالی سیرجان

این سنگ مرغوب و با کیفیت دارای ویژگی عبوردهی و انعکاس نور در فضای پیرامون خود می باشد. مناسب برای محیط های کم نور و تاریک است از لحاظ مقاومت در سطح خوبی قرار دارد. در سایزهای اسلب فرآوری شده و به شکل بوک مچ و فور مچ تولید میگردد. همچنین قیمت این سنگ از سایر رقبای خارجی خود دارای قیمت بهتر و قابل دسترس تر میباشد. بنابراین بیشترین توجه پروژه سازان و طراحان داخلی را به خود جلب کرده است. به دلیل داشتن میزان پایین تخلخل و سطح صاف به پشت سنگ باید موقع نصب حتماً اسکوپ شده تا استحکام آن بالا رود برای مکانهای سرد و مرطوب توصیه نمی شود.

کاربرد سنگ کریستالی سیرجان

اغلب در سرویس‌های بهداشتی در مراکز تجاری,نماهای داخلی و بیرونی ساختمان,راه پله ها و سنگ فرش ها قابلیت استفاده دارد. سنگ کریستالی سایمان را میتوان برای سنگ پله به شکل ویژه استفاده کرد به دلیل اینکه جذب آب پایین و مقاومت سایشی فرسایش و‌ عدم لیز بودن آن در مکان های شلوغ و پر تردد گزینه مناسبی میباشد. یکی از سورت های سنگ کریستالی سیرجان سنگ کریستالی مشکی سیرجان است که دارای تم مشکی و رگه های خاکستری و سفید است سنگ کریستالی مشکی سیرجان به دلیل داشتن و چینش نوعی کریستال های خاص قابلیت عبور نور را از خود دارد و باعث انعکاس نور می شود همچنین هر چه رگه ها و هاله ها کمتر باشد یکی از دلایل محبوبیت این سنگ کریستال خواهد بود به دلیل داشتن رنگی خاص و جذاب مورد استقبال فروش داخلی و صادراتی نیز قرار گرفته است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ کریستال سیرجان

قطر.ابعاد,متراژ,کیفیت فرآوری ساب و پولیش ها,استفاده از متریال اپوکسی رزین,سطح صاف و یکدست تر در این سنگ و همچنین خطوط و رگه ها,قابلیت داشتن بوک مچ و فور مچ شدن,طرح و رنگ,سایز اسلب فراوری شده و پکینگ,بسته بندی و حمل و نقل تماما عوامل تاثیر گذار در قیمت این کریستال می باشد,

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

شب و صحرا و گل و سنگ همه دل داده به آواز شباهنگ سنگ همان سنگ همان رود

مریم بهرامی

یشنهاد ما به شما   سنگ گرانیت قرمز یزد
languages
× مشاوره آنلاین