فهرست

سنگ گرانیت قرمز یزد Yazd red granite

معرفی سنگ گرانیت قرمز یزد

سنگ گرانیت قرمز یزد یکی از بهترین گرانیت هایی است که دارای طیف رنگی روشن و تیره میباشد. همچنین گرانیت به نام قرمز گوجه ای یزد یا قرمز سماقی یزد نیز در بازار معروف می باشد. یکی از مقاوم‌ترین نوع گرانیت ها بوده و قابلیت سایشی و فرسایشی بسیار خوبی دارد. با داشتن سطحی صاف دانه‌های مشکی و متمایل به قهوه ای و در بعضی از نقاط سفید,زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کرده است. پراکندگی دانه های ذکر شده دقیقاً یکی از راههای تشخیص استحکام و مقاومت بالایی گرانیت می باشد.

معدن سنگ گرانیت قرمز یزد

معدن سنگ گرانیت قرمز یزد در استان یزد حوالی قلعه خرگوشی در نزدیکی تالاب گاوخونی می باشد که جزو یکی از معادن بسیار غنی و فعال کشور است.

معدن سنگ گرانیت قرمز یزد

معدن سنگ گرانیت قرمز یزد در استان یزد حوالی قلعه خرگوشی در نزدیکی تالاب گاوخونی می باشد که جزو یکی از معادن بسیار غنی و فعال کشور است.

ویژگی‌های سنگ گرانیت قرمز یزد

از برجسته‌ ترین ویژگی‌های این سنگ زیبا ساب پذیری و جلای بالای آن است. این سنگ درصد رطوبت و جذب آب پایین دارد و همین طور از مقاومت فشاری بالا در مقابل شرایط ناپایدار جوی برخوردار است. همچنین طرح ها و دانه های سیاه متمایل به قهوه ای و سفید به خوبی در این سنگ پراکنده می باشد گزینه بسیار مناسبی برای کسانی است که به دنبال گرانیت قرمز هستند و رنگ قرمز آن و یکنواختی آن در سطح  و در دسترس بودن این گرانیت زیبا و تولید آن به شکل انبوه از نقاط قوت این گرانیت میباشد.

سنگ های مشابه سنگ گرانیت قرمز یزد

در نمونه های خارجی مپل رد چین,گرانیت قرمز رنگین کمان,گرانیت فیوژن فایر و گرانیت قرمز اردستان را می توان از مشابه ترین سنگها به گرانیت قرمز یزد اشاره کرد.

کاربرد سنگ گرانیت قرمز یزد

از این سنگ زیبا میتوان در راه پله ها به عنوان سنگ پله یا نمای بدنه نماهای بیرونی و اصلی ساختمان و اکثراً در سنگ فرش ها و فضاهای داخلی و خارجی و سرویس های بهداشتی استفاده کرد. این سنگ در ابعاد ۴۰ سانتیمتر طولی و تایل های ۳۰ سانتیمتر تا ۸۰ سانتیمتر با ضخامت ۲ الی ۳ سانتیمتر قابل فرآوری می باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ گرانیت قرمز یزد

بسته به ابعاد,ضخامت,سایز و سورت بندی و کیفیت تولید به لحاظ ساب و نوع برش,قیمت ها متفاوت و در نوسان است همچنین نحوه پکینگ و ارسال آن هم ضمیمه این عوامل می باشد.

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

دلم می خواهد تمام کوه تو را در آغوش بگیرم ای سنگ سنگین روزگار ای خدای من

مریم بهرامی

یشنهاد ما به شما   سنگ کریستال گل یخ مشهد
languages
× مشاوره آنلاین