فهرست

فروشگان-نفیس-تجارت-خزر

nafis caspian trade

WWW.NAFISCASPIANTRADE.COM

خط تولید کارخانه

خط تولید کارخانه ها

خط تولید Production line

فرایندی پیوسته و پی‌درپی در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها است؛ که به منظور تولید یک محصول پایانی از فرآورده‌های خام، و یا آماده‌سازی و مناسب کردن مواد اولیه برای استفاده شدن در مرحلهٔ بعدی تولید یک محصول نهایی، از آن استفاده می‌شود. مجموعهٔ این عملیات پیوسته می‌تواند شامل: فراوری، پالایش یا مونتاژ (سوار کردن قطعات تشکیل دهندهٔ یک محصول) باشد.

 

طراحی خط تولید کارخانجات چیست؟

به شکل کلی طراحی و تعیین تمامی تجهیزات مورد نیاز به منظور راه اندازی و تاسیس خط تولید یک کارخانه در زمینه های مختلف صنعتی را، طراحی خطوط تولید کارخانجات نامیده و معمولاً توسط گروهی از طراحان صنعتی، مهندسین صنایع، مهندسین مکانیک، مهندسین برق و تکنسین های متخصص و مجرب در زمینه تولید، راه اندازی، تعمیر و تاسیس خدمات برقی،مکانیکی و صنعتی، انجام خواهد شد.
طراحی و راه اندازی خطوط تولید کارخانجات مختلف، یک فعالیت و اقدام گروهی بوده و با تلاش کارشناسان متخصص، تحصیل کرده، کارآزموده، متعهد، و با تجربه، به درستی اجرا خواهد شد.

طراحی خط تولید کارخانجات چگونه انجام خواهد شد؟

تعیین فعالیت، اهداف و تولیدات اصلی کارخانه مورد نظر، یکی از مهمترین و در واقع نخستین اصل از آغاز طراحی هدفمند و کارآمد خطوط تولیدی کارخانجات مختلف به شمار می آید.
در واقع طراحی خط تولید کارخانجات تعیین کننده یک رابطه هدفمند، اقتصادی و قابل اجرا در خصوص گردش مواد اولیه به منظور تولید محصولات مورد نظر، چگونگی گردش و فعالیت پرسنل و نیروی انسانی، تعیین انواع تجهیزات مورد نیاز به منظور افزایش تولید، مناسب ترین رابطه فیزیکی میان ماشین آلات و ابزارهای مورد استفاده در خط تولید کارخانه، بهترین و صحیح ترین روش ها و مکان های انبارداری و تعیین تجهیزات و امکانات فنی، خواهد بود.

تجهیزات فنی راه اندازی خط تولید کارخانجات

در نظر گرفتن تجهیزات فنی و بخش صنعتی خط تولید انواع مختلف کارخانجات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و تعیین کننده قدرت، توان و قابلیت میزان تولید محصولات در خطوط مختلف تولید به شمار می آید. تجهیزات صنعتی و فنی طراحی خط تولید کارخانجات به مجموعه الکتروموتورها، گیربکس، ژنراتورها، اتوماسیون ها، موتور برق ها، هیدرولیک ها، ترانس ها و سایر تجهیزات مرتبط با مکانیک دستگاه های مورد نظر در راه اندازی خطوط تولید کارخانجات گفته می شود.

اهمیت طراحی و راه اندازی صحیح خط تولید کارخانجات


امکان ایجاد ارتباط صحیح، هدفمند و کارامد نیروی انسانی با تجهیزات و دستگاههای صنعتی فراهم خواهد شد.
بهترین هماهنگی فیزیکی و جابجایی های مورد نیاز آغاز تا پایان تولید محصول با کیفیت فراهم خواهد شد.
امکان سود دهی و بازدهی در تولید محصولات مورد نظر افزایش خواهد یافت.
یک فرایند برنامه‌ریزی شده در خصوص روش های عملیاتی اجرا خواهد شد.
امکان تولید انبوه و ارسال محصولات تولید شده به بازار مصرف افزایش خواهد یافت.
امکان صرفه جویی در زمان و هزینه های مورد نیاز به منظور تولید محصولات تعیین شده افزایش خواهد یافت.
کمترین میزان از استهلاک، فرسودگی و آسیب های فیزیکی تجهیزات مورد استفاده خط تولید کارخانجات امکان بهره مندی از اتوماسیون بالا، عملکرد آسان و مناسب، پایداری خوب و قابل انتظار و بازدهی خوب در مدت زمان کوتاه فراهم خواهد شد.

شرکت نفیس تجارت خزر از جمله شرکت ها و گروه های صنعتی فعالیست که در زمینه  مشاوره,طراحی و واردات دستگاه های که برای راه اندازی خطوط  تولید مورد نیاز کارخانجات و صاحبان صنایع است امکان ارایه این دست خدمات را دارد

خط تولید ماسک سه بعدی

نام محصول

خط تولید پاستیل

خط تولید گاز نیتروژن

خط تولید استاتور

خط تولید آرمیچر​

خط تولید کش زن ماسک

خط تولید پارچه ملتبلون(ماسک)

خط تولید بدنه زن ماسک

خط تولید نقطه زن ماسک

خط تولید ال ای دی TV

خط-تولید-ال-ای-دی-tv

نام محصول

languages
× مشاوره آنلاین