فهرست

سنگ کریستال سلماس Salmas crystal

معرفی سنگ کریستال سلماس

سنگ کریستال سلماس با زمینه سفید و آبی آسمانی و خطوط و رگه های خاکستری روشن و سفید در سطح جهان یکی از زیباترین و چشم نواز ترین سنگهای کریستال به شمار می آیند. یکی از محکم ترین و با استحکام ترین سنگ های چینی هم محسوب می شود.

معدن سنگ کریستال سلماس

معدن این سنگ زیبا در شهرستان سلماس در استان آذربایجان غربی واقع شده است که یکی از مهمترین و غنی ترین معادن کشور می باشد.

ویژگی های سنگ کریستال سلماس

این سنگ دارای استحکام بی نظیر و مقاوم در برابر جذب رطوبت و آب, مقاومت بالا در مقابل فشار,تغییرات جوی و دارای رنگ خاص و منحصر به فرد,تخلخل بسیار پایین,ساب پذیری فوق العاده بالا و همچنین قابلیت فراوری به شکل بوک مچ و فورمچ را دارا می باشد.
سنگ ساختمانی

کاربرد سنگ کریستال سلماس

استفاده از این سنگ زیبا در تمام نماهای بیرونی ساختمان,سرویس های بهداشتی,تی وی روم ها,دیواره ها و قاب های آسانسور, کفپوش لابی ها و استفاده آن در منزل و مجتمع های تجاری,راه پله ها و کانتر آشپزخانه کاربردهای بسیار زیادی دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ کریستال سلماس

ابعاد,متراژ,ضخامت,یک دست بودن و پاکی سنگ,طرح و نقش,نوع کیفیت فرآوری مانند: ساب,پولیش و استفاده از اپوکسی رزین ها,پکینگ و بسته بندی و نحوه ارسال از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت این کریستال می باشد.

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

نگاها همه سنگ و‌قلبها همه سنگ

عجب سنگ بارانی!
فریدون مشیری

یشنهاد ما به شما   سنگ لایمستون
languages
× مشاوره آنلاین