فهرست

سنگ کریستال (پالساندرو ) دیپسکو Palsandro crystal

معرفی سنگ کریستال (پالساندرو ) دیپسکو

این سنگ کریستالی زیبا, با خاکستری روشن و تیره با خال ها و لکه های سفید و در برخی از قسمت ها رنگ سفید و لیمویی و برگهای طلایی و صورتی دیده می شود. یکی از سنگهای دگرگونی است که از شفافیت و درخشش بسیار خوبی برخوردار است. به دلیل وجود کربنات کلسیم در برخی از قسمتهای این سنگ عبور نور را مشاهده میکنیم. بخاطر همین خصوصیت,این سنگ‌ کریستال,حتی جز مرمریت ها هم محسوب می شود. به دلیل ویژگی های بارز و خصوصیات خوب,یکی از سنگ های مهم صادراتی به کشورهای متعدد می باشد.

معدن سنگ کریستال (پالساندرو ) دیپسکو

معدنی این جنوب استان کرمان در نزدیکی روستای پاتک قرار گرفته است که یکی از بهترین منابع و معادن کشور محسوب می‌شود.

معدن سنگ کریستال (پالساندرو ) دیپسکو

معدنی این جنوب استان کرمان در نزدیکی روستای پاتک قرار گرفته است که یکی از بهترین منابع و معادن کشور محسوب می‌شود.

ویژگی های سنگ کریستال (پالساندرو ) دیپسکو

این سنگ قابلیت عبور دهی نور بسیار بالایی دارد. سطح بسیار براق و شفافیت خوبی را داراست. تراکم و مقاومت و استحکام آن از ویژگی های بارز این سنگ است. جذب رطوبت بسیار پایین و همچنین دارای رنگی منحصر به فرد است. قیمت مقرون به صرفه آن,تصرف بازارهای جهانی از خصیصه‌های دیگر این سنگ کریستالی و زیبا می باشد.
سنگ ساختمانی

کاربرد سنگ کریستال (پالساندرو ) دیپسکو

این کریستال در تمام نماهای بیرونی ساختمان,انواع دکوراسیون های داخلی و خارجی,راه پله ها,سرویس‌های بهداشتی مخصوصا استفاده آن در روشویی ها,استفاده آن به عنوان کفپوش و حتی استفاده از آن برای سنگ قبر هم مناسب می باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ کریستال (پالساندرو ) دیپسکو

قیمت این کریستال زیبا بستگی به متراژ,ضخامت,ابعاد,طرح و نقش,اگر به صورت اسلب,بوک مچ و فور مچ باشد قیمت افزایش می یابد. همچنین پروسه فراوری مانند: ساب,برش,استفاده از اپوکسی رزین ها,پولیش,نحوه پکینگ و بسته بندی و همچنین قیمت حمل و نقل و ارسال از عوامل تاثیرگذار در قیمت این کریستال می باشد.

آنالیز سنگ کریستال پالساندرو ( دیپسکو )

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0.15

2.5

petty

500

3

MAX

0.7

2.7

1

1400

6

پالساندرو

0.053

3.2

petty

1300

2.76

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

به سان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزند رونده باش
هوشنگ ابتهاج

یشنهاد ما به شما   سنگ تراورتن کرم دماوند
languages
× مشاوره آنلاین