فهرست

سنگ مرمریت گلایل آباده Glail Abadeh Marble

معرفی سنگ مرمریت گلایل آباده

این مرمریت یکی از زیباترین مرمر یت های ایران است. سنگی چشم نواز,دارای تم سیلور پرشین سیلک (طوسی رنگ) با داشتن فسیل های مشکی و‌خاکستری روشن و تیره درسطح سنگ به شکل همگون است که اصطلاحاً به آن پرطاووسی هم گفته می‌شود و به گلایل آباده معروف می باشد. این سنگ مرمریت تنها در سورت ممتاز فرآوری شده و دارای ساب پذیری و قدرت جلا و شفافیت خاصی  است و در نما ها و فضاهای داخلی و خارجی ساختمان فضای جذابی را ایجاد می کند.

معدن مرمریت گلایل آباده

معدن این مرمریت زیبا در شهرستان آباده در استان فارس واقع شده است که یکی از غنی ترین و فعال ترین معادن کشورمان می باشد. ماده معدنی سنگ مرمریت طوسی با وزن مخصوص 2.7 از محصولات این معدن میباشد و دارای 270،000 تن ذخیره قطعی و 686،000 تنذخیره احتمالی میباشد.

ویژگی های سنگ مرمریت گلایل آباده

این سنگ جذاب دارای استحکام و مقاومت بسیار خوبی می باشد. مقاومت فشاری سایشی فرسایشی و استحکام بالای آن در برابر شرایط ناپایدار جوی و جلا و درخشش سطح این سنگ یکی از خصیصه های خوب این مرمریت می باشد. تراکم بسیار خوب,نفوذ و جذب رطوبت آب بسیار پایین و تخلخل بسیار کم آن باعث توجه ویژه پروژه سازان و طراحان داخلی به این سنگ شده است. همچنین به دلیل استحکام بالا نیازی به توری کشی و اپوکسی کاری ندارد به همین دلیل دارای قیمت 
این سنگ جذاب دارای استحکام و مقاومت بسیار خوبی می باشد. مقاومت فشاری سایشی فرسایشی و استحکام بالای آن در برابر شرایط ناپایدار جوی و جلا و درخشش سطح این سنگ یکی از خصیصه های خوب این مرمریت می باشد. تراکم بسیار خوب,نفوذ و جذب رطوبت آب بسیار پایین و تخلخل بسیار کم آن باعث توجه ویژه پروژه سازان و طراحان داخلی به این سنگ شده است. همچنین به دلیل استحکام بالا نیازی به توری کشی و اپوکسی کاری ندارد به همین دلیل دارای قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر رقبای خود در بازار می باشد. در کنار استقبال خوب بازار داخل مورد توجه کشورهایی مانند: چین,هند و روسیه قرار گرفته و اقبال خوبی در بازار صادراتی دارد.
این سنگ جذاب دارای استحکام و مقاومت بسیار خوبی می باشد. مقاومت فشاری سایشی فرسایشی و استحکام بالای آن در برابر شرایط ناپایدار جوی و جلا و درخشش سطح این سنگ یکی از خصیصه های خوب این مرمریت می
سنگ ساختمانی

بسیار مناسب نسبت به سایر رقبای خود در بازار می باشد. در کنار استقبال خوب بازار داخل مورد توجه کشورهایی مانند: چین,هند و روسیه قرار گرفته و اقبال خوبی در بازار صادراتی دارد.

باشد. تراکم بسیار خوب,نفوذ و جذب رطوبت آب بسیار پایین و تخلخل بسیار کم آن باعث توجه ویژه پروژه سازان و طراحان داخلی به این سنگ شده است. همچنین به دلیل استحکام بالا نیازی به توری کشی و اپوکسی کاری ندارد به همین دلیل دارای قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر رقبای خود در بازار می باشد. در کنار استقبال خوب بازار داخل مورد توجه کشورهایی مانند: چین,هند و روسیه قرار گرفته و اقبال خوبی در بازار صادراتی دارد.

کاربرد سنگ مرمریت گلایل آباده

برای نما ها و فضاسازی داخل برای انواع سنگفرش ها,کفپوشهای مراکز تجاری اداری لوکس,حاشیه سازی و محوطه سازی ساختمانی, کانتر آشپزخانه,سرویس بهداشتی,مناسب برای پله و راه پله و قاب های آسانسور کاربرد بسیار ویژه‌ای دارد.
به دلیل استحکام بالا مناسب برای مکان های پرتردد و شلوغ می باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ مرمریت گلایل آباده

متراژ,ضخامت و ابعاد مورد نظر,انواع برش و کیفیت فرآوریوانواع ساب,یکدست بودن سطح سنگ به لحاظ ترکیبات فسیلی,نداشتن قرمزی زرد یا سوختگی در سطح سنگ,گونیا بودن,لب پر نبودن سنگ.پکینگ و نوع پالت و حمل و نقل از عوامل تاثیر گذار در قیمت این مرمریت می باشد.
انواع سنگ ساختمانی

نمایندگی فروش سنگ مرمریت گلایل آباده

شرکت نفیس تجارت خزر  بعنوان نماینده و همکار ی با معدن سنگ مرمریت گلایل آباده با داشتن پرسنل متخصص در بحث فروش افتخار دارد از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

تو گفتار بهاری جان جانی
تو سنگ مرمریت باده جامی

مریم بهرامی

یشنهاد ما به شما   سنگ مرمریت اداوی
languages
× مشاوره آنلاین