فهرست

سنگ مرمریت پرزیدنت Marble President

معرفی سنگ مرمریت پرزیدنت

سنگ مرمریت پرزیدنت یکی از گرانبهاترین مرمریت های کشور محسوب می شود. تم زمینه این سنگ تیره و خطوط و رگه های رنگی زیادی در آن وجود دارد که در نوع خود بی نظیر است.  از جمله سنگ هایی است که جدیدا وارد بازار شده و مورد استقبال خیلی خوبی قرار گرفته است از لحاظ دسته بندی بین سنگهای مرمریت و کریستال میباشد و بشکل تایل,اسلب و فور مچ و بوک مچ فرآوری می‌شود.
 

معدن سنگ مرمریت پرزیدنت

معدن این مرمریت زیبا در شهر بیرجند واقع در استان خراسان جنوبی می‌باشد که یکی از بهترین و غنی ترین معادن کشور است.

ویژگی های سنگ مرمریت پرزیدنت

این مرمریت قدرت ساب پذیری عالی دارد بسیار جلا و براقیت بالا داشته و همینطور از مقاومت فشاری و سایشی فرسایشی بالایی برخوردار است. مهمترین خصوصیات خوب این سنگ نفوذ و جذب رطوبت آب پایین است که بسیار مورد توجه پروژه سازان و طراحان داخلی قرار گرفته است. قابلیت بوک‌مچ و فور مچ شدن این سنگ در ارزش گذاری آن تاثیر مستقیم دارد. تراکم بسیار بالا و استحکام این مرمریت هم مزید بر علت شدن کارایی و مرغوبیت این سنگ میباشد.
در مقابل سرما,گرما و شرایط ناپایدار جوی هم دارای مقاومت خوبی است.
این مرمریت قدرت ساب پذیری عالی دارد بسیار جلا و براقیت بالا داشته و همینطور از مقاومت فشاری و سایشی فرسایشی بالایی برخوردار است. مهمترین خصوصیات خوب این سنگ نفوذ و جذب رطوبت آب پایین است که بسیار مورد توجه پروژه سازان و طراحان داخلی قرار گرفته است. قابلیت بوک‌مچ و فور مچ شدن این سنگ در ارزش گذاری آن تاثیر مستقیم دارد. تراکم بسیار بالا و استحکام این 
مرمریت هم مزید بر علت شدن کارایی و مرغوبیت این سنگ میباشد.
در مقابل سرما,گرما و شرایط ناپایدار جوی هم دارای مقاومت خوبی است.

کاربرد سنگ مرمریت پرزیدنت

تمام سنگ فرش ها,دیواره لابی هتلها,راه پله,نماهای داخلی و خارجی ساختمان,سرویس بهداشتی,تی وی روم,شومینه و کانتر آشپزخانه کاربرد خوبی دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ مرمریت پرزیدنت

متراژ,ضخامت,ابعاد,قطر,کیفیت فرآوری مانند: ساب و برش,پولیش,استفاده از متریال اپوکسی رزین ها و پکینگ و بسته بندی و حمل و نقل تماما از عوامل تاثیرگذار در قیمت سنگ مرمریت میباشد.

آنالیز سنگ مرمریت پرزیدنت

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

۰/۰۳

۱/۸۰

petty

۶۰۰

۲/۲۰

MAX

۱/۵۰

۲/۸۰

۲/۵۰

۲۲۰۰

۶

مرمریت پرزیدنت

۰/۳۸

۱/۶۷۵

۱/۱۱

۲۲۰۰

۳/۳

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

گستاخی مرا ببخشید وقتی سنگی از سلسله جبال البرز را در گوش کوه الوند فرو می کردم

یشنهاد ما به شما   سنگ مرمریت
languages
× مشاوره آنلاین