فهرست

سنگ گرانیت سفید زاهدان Zahedan white granite

معرفی سنگ گرانیت سفید زاهدان

سنگ گرانیت سفید زاهدان یکی از گرانیت هاییست با روشن ترین رنگ که از دسته برندهای گل پنبه ای میباشد. رنگ آن هم از گرانیت سفید نطنز کمی روشن تر است. این سنگ دارای سورتها و تنوع کمی در رنگ ها می باشد. اغلب به شکل اسلب و تایل و کوپ قابل فراوری است. از سنگ های مشابه به سنگ گرانیت سفید زاهدان می‌توان به سنگ گرانیت نهبندان,سنگ گرانیت سفید نطنز,سنگ گرانیت مروارید مشهد و سنگ گرانیت سفید تکاب اشاره کرد.

معدن سنگ گرانیت زاهدان

این گرانیت سفید و زیبا در جنوب شرقی زاهدان,۸۵ کیلومتری این استان واقع شده و یکی از معادن غنی و فعال می باشد. دارای معادنی با استخراج سالانه حدود ۷۰ هزار تن سنگ و همچنین بزرگترین معدن گرانیت شرق کشور است. از بین این معادن اسماعیل زهی از لحاظ کیفیت دانه بندی و نقش روشنترین و پاک ترین نوع سنگ را دارا می باشد.

این گرانیت سفید و زیبا در جنوب شرق زاهدان ۸۵ کیلومتری این استان واقع شده یکی از معادن غنی و فعال می باشد. دارای معادنی با 

استخراج سالانه حدود ۷۰ هزار تن سنگ و همچنین بزرگترین معدن گرانیت شرق کشور است. از بین این معادن اسماعیل زهی از لحاظ کیفیت دانه بندی نقش,روشنترین و پاک ترین نوع سنگ را دارا می باشد.

ویژگی های سنگ گرانیت زاهدان

این سنگ دارای استحکام خوب در برابر شرایط ناپایدار جوی مانند: سرما و گرما,استحکام و مقاومت در برابر فشار و همچنین تخلخل پایین,ساب پذیری بالا و همینطور جذب آب پایین می باشد. همینطور این سنگ دارای عناصر رادیواکتیو است که در فضاهای داخلی مناسب نمی باشد.

کاربرد سنگ گرانیت زاهدان

به طور کل برای استفاده از سنگ فرش های داخلی و خارجی محوطه ها,پیاده روها,محیط های صنعتی,بهداشتی,نماهای بیرونی,اصلی,کف پارکینگ,راه پله,سنگ پله و گزینه بسیار خوبی برای مکانهای پر تردد هم به شمار می‌آید.

عوامل تاثیرگذار در قیمت سنگ گرانیت زاهدان​

ابعاد,ضخامت,قطر,متراژ درخواستی,میزان پاکی سنگ,بدون غده و شالی بودن,همینطور کیفیت فرآوری مانند: ساب و برش,استفاده از متریالی مانند: اپوکسی رزین ها و کاربرد آن,گونیا بودن,لب پر نبودن سنگ,همینطور نحوه پکینگ و ارسال از عوامل تاثیرگذار در قیمت این سنگ می باشد.

آنالیز سنگ گرانیت سفید زاهدان

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0.01

2100

0.05

900

2.6

MAX

2

3500

2

2800

7

سفید زاهدان

0.30

2.54

0.31

1228

3.5

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

من هر روز به خاطر تو به شیطان دلم سنگ میزنم

مریم بهرامی

یشنهاد ما به شما   سنگ تراورتن گردویی آذرشهر و کاشان
languages
× مشاوره آنلاین