فهرست

سنگ لایمستون کوه سفید قم Qom Lime Stone White Mountain

معرفی سنگ لایمستون کوه سفید قم

این سنگ لایمستون با زمینه روشن مایل به سفید دارای دانه های بلوری و فسیلی مانند می باشد که به صورت چرمی,سابیده قابل فرآوری است. در ابعاد کوپ,اسلب و تایل موجود می باشد به دلیل داشتن طرح یک دست و زمینه سفید دارای قیمتی مقرون به صرفه و مورد توجه انبوه سازان و طراحان داخلی است. ابعاد تایل آن از عرض ۱۰ سانتیمتر تا ۸۰ سانتی متر قابل تولید است. از سنگهای مشابه به سنگ لایمستون کوه سفید قم میتوان به سنگ لایمستون مرودشت,سنگ لایمستون مهاباد اشاره کرد.

معدن سنگ لایم استون کوه سفید قم

معدن این سنگ در جاده کوه سفید در شهر قم واقع شده است که یکی از معادن مرغوب کشور می باشد.

ویژگی های سنگ لایم استون کوه سفید قم

از ویژگی های بارز این لایمستون مقاومت تقریباً متوسط,سختی و قابلیت سایشی فرسایشی نرمال و رطوبت و آب پذیری تقریباً بالای آن می باشد همچنین ساب پذیری این سنگ متوسط رو به ضعیف است. اگر موقع نصب از مواد نانو یا واترپروف (ضد آب) استفاده شود مقاومت این سنگ قابل افزایش می یابد و میتوان آن را برای مکان های مرطوب هم استفاده کرد.

کاربرد سنگ لایم استون کوه سفید قم

در تمام نماهای خارجی و داخلی ساختمان,راه پله ها,کریدورها,آشپزخانه,دیواره های سرویس بهداشتی,ساخت دکوراتیو و مصنوعات سنگی قابلیت کاربرد خوبی دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ لایمستون کوه سفید قم

هر چقدر متراژ درخواستی مشتری بالاتر باشد ضخامت سنگ بیشتر,ابعاد برش داده شده بالاتر,مخصوصاً اگر اسلب یا کوپ باشد,نوع برش کیفیت فرآوری انواع پولیش ها و استفاده از مواد نانو یا اپوکسی رزین ها و uv هر چقدر سنگ دارای سطح صاف تر و روشن تر باشد از فسیل و رگه‌های کمتری برخوردار باشد پکینگ و ارسال و حمل و نقل تماماً از عوامل تاثیرگذار در قیمت این سنگ لایمستون میباشد.
هر چقدر متراژ درخواستی مشتری بالاتر باشد ضخامت سنگ بیشتر,ابعاد برش داده شده بالاتر,مخصوصاً اگر اسلب یا کوپ باشد,نوع برش کیفیت فرآوری انواع 
سنگ ساختمانی

پولیش ها و استفاده از مواد نانو یا اپوکسی رزین ها و uv هر چقدر سنگ دارای سطح صاف تر و روشن تر باشد از فسیل و رگه‌های کمتری برخوردار باشد پکینگ و ارسال و حمل و نقل تماماً از عوامل تاثیرگذار در قیمت این سنگ لایمستون میباشد.

آنالیز سنگ لایمستون کوه سفید قم

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

1

2.2

0.6

450

2

MAX

2.5

2.6

3

600

2.5

کوه سفید قم

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

تا بدیدی دل عذابی گونه گونه در فراق

سنگ خون گرید اگر زان بشنود احوال‌ها

مولانا

یشنهاد ما به شما   سنگ گرانیت فیروزه مشهد
languages
× مشاوره آنلاین