فهرست

سنگ مرمریت آباده Abadeh marble

معرفی سنگ مرمریت آباده

این مرمریت با داشتن تم کرم,صورتی و سفید استخراج شده و اغلب به شکل تایل و اسلب می باشد دارای سورت های گوناگونی است که از سینه کارهای مختلف استخراج می‌شود. به دلیل داشتن رنگ روشن و طرح های خاص و ویژگی های بسیار خوب مورد توجه انبوه سازان و طراحان داخلی قرار دارد از مزیت های خوب این سنگ این است که قیمت آن بسیار مناسب است و به دلیل مقرون به صرفه بودن کاربرد زیادی در صنعت ساختمانی دارد.

معدن سنگ مرمریت آباده

معدن این مرمریت زیبا در منطقه ابرکوه در استان یزد واقع شده که جزو یکی از برترین و غنی ترین معادن کشورمان می باشد لازم به ذکر است که تم رنگی و طرح متفاوت این سنگ در بازار بسیار پرطرفدار است.

ویژگی های سنگ مرمریت آباده

دارای ضخامت مناسب,جلا و براقیت در سطح,مقاومت سایشی و فرسایشی خوب,مقاومت فشاری مناسب,تراکم خوب و جذب رطوبت و آب بسیار پایین می باشد به دلیل استفاده از مقاوم کننده ها مانند اپوکسی رزین از سطح بسیار محکمی برخوردار است.
 سنگ مرمریت آباده Abadeh marble
 سنگ مرمریت آباده Abadeh marble

کاربرد سنگ مرمریت آباده

این سنگ به دلیل داشتن رنگ هایی که در آن باعث ایجاد گرمی و آرامش میشود مناسب برای تمام فضاهای داخلی و خارجی ساختمان است به عنوان سنگ کف ساختمان های تجاری و مسکونی,دیوارهای داخلی,سنگ پله و پارکینگ قابلیت کاربرد خوبی دارد به دلیل سطح براق آن باعث انعکاس نور شده و فضای ساختمان را روشن میکند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ مرمریت آباده

ضخامت,ابعاد,متراژ,کیفیت فرآوری مانند: ساب و برش استفاده از رزین اپوکسی,صاف بودن و پاک بودن سطح سنگ,لب پر, نبودن,گونیا بودن,پکینگ و ارسال تماماً از عوامل تاثیرگذار در قیمت این مرمریت می باشد.
 سنگ مرمریت آباده Abadeh marble
 سنگ مرمریت آباده Abadeh marble

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

یا بدریوزه مقوقس از رسول

سنگ‌ لاخی مزرعی شد با اصول

مولانا

یشنهاد ما به شما   سنگ تراورتن رامشه
languages
× مشاوره آنلاین