فهرست

سنگ مرمر یت گلدن بلک:Golden Black Marble

معرفی مرمر یت گلدن بلک گلکسی,گلدن بلک کاشان و محلات

سنگ گلدن بلک یکی از سنگ های مرمریت با زمینه مشکی متمایل به قهوه‌ای همراه با رگ ها و خط های طلایی سفید به شکل نامنظم می باشد. این سنگ خاص در ابعاد و شکل های مختلف به شکل تایل اسلپ فرآوری می‌شود و همچنین برش طولی آن هم در بازار به چشم می‌آید.

درجه کیفیت پارامترهای مشخصی وجود دارد یکی از راههای تشخیص درجه کیفیت بالایی سنگ مرمریت مشکی طلایی گلدن بلک های طلایی آن است که هرچه بیشتر باشد سنگ با کیفیت تر بوده و قیمت آن نیز بالاتر می باشد و هرچه زمینه مشکی سنگ بیشتر و تیره تر باشد سنگ ممتاز بوده و مرغوبیت آن نیز بیشتر می‌باشد.

این سنگ در زمره سنگ‌های بسیار لوکس و لاکچری می‌باشد و بسیاری از معماران و طراحان داخلی ساختمانی از این سنگ در پروژه های خود استفاده می کنند.ساب پذیری عالی و سطح براق و صیقلی سنگ جلوه خاصی به آن داده است.مرمریت گلدن بلک کاشان و گلدن بلک محلات به صورت خام و کوپ برای صادرات بسیار مناسب می باشد.

سنگ مرمریت گلدن گلکسی با تم مشکی و قهوه ای با رگه های نامنظم سفید و طلایی به دو سورت مختلف زمینه مشکی و قهوه ای دسته بندی می شود این رگ ها معمولاً ترتیب خاصی ندارد.

سنگ گلدن بلک کاشان نوعی مرمریت است که دارای زمینه تیره,خطوط طلایی و سفید می باشد و در برخی از سورت ها رنگهای زمینه کمی مایل به قهوه ای شکلاتی می باشد و یکی از پرطرفدارترین مدل ها می باشد. خطوط و رده های طلایی به شکل نازک دارد به مرمریت کاشان هم نیز مشهور است. شهر کاشان و استان اصفهان بیشتر به شکل اسلب فرآوری می‌شود.

سنگ مرمریت گلدن بلک محلات دارای تم مشکی رنگ های سفید و طلایی است و زمینه آن متمایل به رنگ قهوه ای نیز می باشد در این سنگ رگه های سفید و طلایی هارمونی زیبایی را با تم مشکی و تیره به وجود آورده است این سنگ یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سنگ هایی است که به علت دوام و استحکام بالا مورد توجه پروژه سازان و طراحان داخلی ساختمان قرار می گیرد.

معادن سنگ مرمریت گلدن بلک

معادن سنگ مرمریت گلدن بلک در اصفهان,کاشان و محلات یزد می‌باشد.

سنگ های مشابه سنگ مرمریت گلدن گلکسی

از مشابه ترین سنگ ها به گلدن گلکسی سنگ مرمریت لاشتر,سنگ مرمریت مشکی نجف آباد,مرمریت مشکی ماکو,مرمریت مشکی تی هو, مرمریت بلک روز و مرمریت تری دی بلک می باشد.

موارد کاربرد سنگ مرمریت گلدن بلک

گلدان بلک یکی از سنگ های گرم و خاصی هست یا فضای خانه روح و جلای ویژه‌ای می‌بخشد در سرویس بهداشتی حمام در نمای داخلی و بیرونی ساختمان استفاده ویژه‌ای دارد.

استفاده خاص این سنگ در مواردی چون کابینت,آسانسور,فضای تی وی روم و لابی ها مورد استفاده قرار می گیرد

موارد منع کاربرد سنگ مرمرین گلدن بلک

این سنگ در فضای بیرونی توصیه نمی گردد به دلیل اینکه به تدریج مورد فرسایش قرار میگیرد.

 این سنگ با زمینه تیره مقاومت زیادی را دارا نبوده و ممکن است در اثر کشیدن اجسام سنگ روی آن و همچنین قسمت‌هایی که زیاد تردد رفت‌و آمد دارد آرام آرام دچار فرسایش شده و از بین برود پس بنابراین به کار گیری این سنگ در اماکن شلوغ توصیه نمشود.

نبایدهای سنگ گلدن بلک کاشان

 این سنگ نباید در فضای خارجی و در معرض مستقیم نور خورشید استفاده شود زیرا به مرور زمان کیفیت خود را از دست میدهد همچنین در برابر شرایط ناپایدار جوی هوای سرد و یخبندان هم مقاومت کمی نیز برخوردار است و فقط برای کف پوش های ساختمانی مناسب میباشد.

نحوه شستشو و تمیز کاری سنگ مرمریت گلدن بلک

سنگ مرمریت گلدن بلک باید فقط از دستمال مرطوب استفاده کرد زیرا تماس آن با مواد اسیدی و شوینده های دیگر آرام موجب ایجاد ترک ها و زردی و فرسودگی سنگ میشود

ویژگی ها و نقاط قوت سنگ مرمریت گلدن بلک

مقاومت خوب در برابر فشار و مقاومت سایشی تقریبا بالا  ترکیب رنگ که باعث زیبایی فوق‌العاده این سنگ می‌باشد.

تخلخل پایین چسبندگی و‌بهم پیوستگی خوب با سایر مصالح ساختمانی در حین کاربرد.

انواع سورت بندی مرمریت گلدن بلک

*سورت بندی گلدن بلک: سوپر صادراتی,ممتاز,درجه یک

نداشتن و‌ پایین بودن سطح نا خالصی در سنگ لک ؛غده ها و پوسیدگی در سنگ اختلاف رنگ پایین و یکسان بودن تقریبی رنگها ضخامت سنگ یکی از برترین آیتمها در تاثیر گذاری قیمت سنگ است.

دقت در ابعاد و گونیا بودن لبه ها و سطح سنگ درجه کیفی مناسب در عملیات فرآوری سنگ از نظر ساب و برش داشتن ظاهری خوب و نداشتن زدگی و‌ لب پر نشدن سنگ نوع و بکارگیری مکمل در فرآیند تولید سنک(استحکام و براقیت ( از جمله (رزین اپوکسی، UV، توری پشت سنگ، نوع ساب دهی نوع معدن و سنگ مربوط به آن به لحاظ کیفیت و رنگ، نحوه بسته بندی سنگ )پگینگ و انواع پالت معمولا هزینه اعلام شده به مشتری خرید فقط خرید درب کارخانه می‌باشد هزینه حمل و نقل هم بعده مشتری است.

سنگ ساختمانی

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

گوهر پاك ببايد آه شود قابل فيض

ورنه هر سنگ و گلی لؤلؤ مرجان نشود

     حافظ شیرازی      

یشنهاد ما به شما   سنگ مرمریت پرطاووسی
languages
× مشاوره آنلاین