فهرست

سنگ تراورتن ترشاب torsh ab travertine stone

سنگ تراورتن ترشاب

این سنگ دارایی رنگ های شکلاتی و طیف کرم  و دارای موج می باشد. به دلیل داشتن رگه ها در سطح,زیبایی آن چند برابر شده است و به شکل بوک مچ و بی موج در نماهای رومی و کلاسیک و همچنین ساخت مصنوعات سنگی از آن استفاده میگردد در دو صورت موج دار و بی موج قابل فرآوری می باشد قابلیت برش با ساب چرمی هم وجود دارد.

معدن سنگ تراورتن ترشاب

این معدن در شهرستان دودهک در دلیجان واقع شده که جز استان زیبای مرکزی می باشد در مجاورت آن روستای حسن آباد واقع گردیده است این معدن با هزار تن استخراج در هر ماه و ذخیره ۳۰۰ هزار تن یکی از غنی ترین و بهترین معادن ایران می باشد.

کاربرد تراورتن ترشاپ

کاربرد اصلی این سنگ در نما های اصلی و خارجی در سورت های قوی میباشد. در سورت های ضعیف آن بیشتر در جدول های سنگی و درپوش استفاده می شود در نماهای ساختمان,دیواره های بیرون,در فضا سازی و محوطه سازی,نماهای رومی و کلاسیک قابل استفاده می باشد.
سنگ تراورتن ترشاب
سنگ تراورتن ترشاب
سنگ تراورتن ترشاب
سنگ تراورتن ترشاب
سنگ تراورتن ترشاب

عوامل تاثیر گذار در قیمت تراورتن ترشاب

بسته به نوع سورت و درجه سنگ,ضخامت,ابعاد,متراژ,کیفیت فرآوری,استفاده از متریال اپوکسی رزین,پکینگ و حمل و نقل تماما از عوامل تاثیر گذار در قیمت این تراورتن می باشد.

سنگ های مشابه سنگ تراورتن ترشاب

سنگ تراورتن لوشان,سنگ تراورتن دامغان,سنگ تراورتن سه میمه,سنگ تراورتن کرم ورتون,سنگ تراورتن کرم دماوند,سنگ تراورتن کرم خلخال,سنگ تراورتن کرم ماکو و سنگ تراورتن همدان و زنجان می باشد.

آنالیز سنگ تراورتن ترشاب

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0.1

2

3

400

2.5

MAX

3

2.5

10

800

4

ترشاب

1.43

2.35

7

450

3

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

یا بدریوزه مقوقس از رسول

سنگ‌ لاخی مزرعی شد با اصول
مولانا

یشنهاد ما به شما   سنگ تراورتن شکلاتی کاشان و شکلاتی آقا محمدی
languages
× مشاوره آنلاین