فهرست

سنگ مرمر سفید White onyx

سنگ مرمر سفید

مرمر سفید یکی دیگر از خانوادگی مرمر می باشد که دارای رگه های طلایی بشکل پراکنده ممکن نقاط یا رگه هایی به خاکستری هم دیده می‌شود.

معدن سنگ مرمر سفید

شهر قروه سنندج و همچنین مرمر سفید کرمان می باشد تفاوت این دو معدن در پراکندگی رگه های طلایی و هاله هایی از رنگ خاکستری می باشد.
خاصیت مرمر سفید قروه ساب پذیری بسیار عالی است این سنگ دارای جلوه آینه ای و براقیت بسیار زیادی می باشد.

ویژگی های سنگ مرمر سفید

از ویژگی های سنگ مرمر سفید می توان به مقاومت,سختی,حلالیت رنگ و بافت خوب,تخلخل پایین,جذب بسیار پایین,قدرت ساب پذیری و صیقل پذیری عالی اشاره کرد.

کاربرد سنگ مرمر سفید

این سنگ با شکوه,با تم طلایی و رگه های خاکستری در فضاهای فرهنگی استفاده می شود یا در ساخت مجسمه ها و حتی مصنوعات سنگی زیبایی و جلوه خاصی دارد همچنین در فضاهای ساختمانی کفپوش ها و دیواره ها در همه اماکن امکان استفاده و کاربرد را دارد به جهت عبور نور  استفاده آن در راه پله‌ها کانتر آشپزخانه تی وی روم زیبایی آن را چند برابر میکند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ مرمر سفید

همانند تمام خانواده مرمر ها ابعاد,ضخامت,کوپ قد و پای سنگ,خالصی,نداشتن زردی و سوختگی,حمل و نقل,پکینگ و استفاده از متریال های مانند توری,اپوکسی رزین uv و غیره تاثیر بسیار مستقیمی در قیمت سنگ دارد.

آنالیز سنگ مرمر سفید

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

۰/۰۳

۱/۸۰

petty

۶۰۰

۲/۲۰

MAX

۱/۵۰

۲/۸۰

۲/۵۰

۲۲۰۰

۶

۰/۴۲

۲/۷۷

۰/۴۴

۱۳۵۰

۲/۸

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

سنگ کوچک,سر بزرگ را میشکند

languages
× مشاوره آنلاین