فهرست

سنگ مرمریت تری دی بلک 3D black marble

معرفی سنگ مرمریت تری دی بلک

سنگ مرمریت تری دی بلک دارای زمینه مشکی‌ رنگ و خطوط طلایی یکی از زیباترین سنگهای طلایی مشکی ایران می باشد.
این سنگ نمونه صادراتی است که به کشورهایی مانند: ترکمنستان,آذربایجان,گرجستان و عراق صادرات خوبی دارد و از جمله سنگ های ارزشمند در این سیستم محسوب می شود. لازم به ذکر است این سنگ دارای حاشیه سود فوق‌العاده زیادی در امر صادرات و فروش داخل می باشد. همچنین به شکل صیقلی و چرمی هم برش داده میشود.

معدن سنگ مرمریت تری دی بلک

معدن این سنگ زیبا در نزدیکی شهر یزد واقع شده که به آن مرمریت مشکی یزد هم می گویند یکی از معادن فعال و غنی کشورمان می باشد.

ویژگی های سنگ مرمریت تری دی بلک

همانطور که می دانید مرمریت ها متخلخل نیستند همین امر باعث می شود که به راحتی می توان به عنوان کفپوش از آنها استفاده کرد اما سیستم و ساختار آهکی آنها در مقابله جذب آب و رطوبت ضعیف و آسیب پذیر است. برای فضاهای مرطوب که با آب سروکار دارند گزینه خوبی نمی باشد مانند: سرویس های بهداشتی,حمام یکی از مشخصه ها و نقاط قوت این سنگ مقاومت فشاری بالا و استحکام خوب آن می باشد. با دارا بودن خاصیت قرینه سازی به خاطر داشتن طرح های فوق العاده زیبا قابلیت بوک مچ و فور مچ را داراست. همچنین سطح صاف و صیقلی آن درخشندگی خاصی را در محیط به وجود می آورد و کاربرد خوبی در دکوراسیون داخلی دارد.
همانطور که می دانید مرمریت ها متخلخل نیستند همین امر باعث می شود که به راحتی می توان به عنوان کفپوش از آنها استفاده کرد اما سیستم و ساختار آهکی آنها در مقابله جذب آب و رطوبت ضعیف و آسیب پذیر است. برای فضاهای مرطوب که با آب سروکار دارند گزینه خوبی نمی باشد مانند: سرویس های بهداشتی,حمام یکی از مشخصه ها و نقاط قوت این سنگ مقاومت فشاری بالا و استحکام 

خوب آن می باشد. با دارا بودن خاصیت قرینه سازی به خاطر داشتن طرح های فوق العاده زیبا قابلیت بوک مچ و فور مچ را داراست. همچنین سطح صاف و صیقلی آن درخشندگی خاصی را در محیط به وجود می آورد و کاربرد خوبی در دکوراسیون داخلی دارد.

این سنگ مناسب فضاهایی که در معرض مستقیم نور خورشید قرار دارد نیست به دلیل اینکه دچار رنگ پریدگی و آسیب به این سنگ می‌شود.

کاربرد سنگ مرمریت تری دی بلک

جلوه و زیبایی این سنگ مرمریت بیشتر در دیواره لابی‌ها,کف سالن ها,آسانسور,هر فضایی که دور از رطوبت زیاد باشد قابل استفاده است. نصب اسنپ آن در قسمت تی وی روم در قسمت شومینه و به عنوان کفپوش فضاهای داخلی می تواند با هزینه بسیار خوبی باشد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت سنگ مرمریت تری دی بلک

ابعاد,متراژ,ضخامت,کیفیت ساب و فرآوری نوع برش استفاده از متریال اپوکسی رزین ها,پولیش,تم رنگ و طرح و نوع سورت بندی پکینگ و حمل و نقل,تماما عوامل تاثیر گذار در قیمت این مرمریت می باشد.

آنالیز سنگ مرمریت تری دی بلک

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0/03

1/80

petty

600

2/20

MAX

1/50

2/80

2/50

2200

6

تری دی بلک

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

سنگی عاشق در دست تو بودم

که به شکل شکستن از پنجره بیرون زده ام…!

یشنهاد ما به شما   سنگ مرمر صورتی
languages
× مشاوره آنلاین