فهرست

سنگ مرمریت رویال گری Royal Gray Marble

معرفی سنگ مرمریت رویال گری

سنگ مرمریت رویال گری یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین مرمریت هایی است که در دو رنگ طوسی روشن و طوسی تیره فرآوری می‌شود. این فراوری اغلب به شکل تایل و اسلب میباشد. پس از فراوری مانند: برش و ساب به چندین سورت قابل تفکیک است. در سورت های کم رگه سطح سنگ روشن و پاک‌تر است که البته قیمت‌ها به طبع بالاتر می‌رود اما در سورتهای پر رگه قیمت ها کاهش می یابد. در تم اصلی این سنگ بازی رنگ ها را به راحتی می توان مشاهده کرد که بعد از استفاده از این سنگ در ساختمان می توان معنی واقعی سنگ تزئینی را متوجه شد. طرح و رنگ روشن در این سنگ طرفداران خاص خود را دارد.

معدن سنگ مرمریت رویال گری

سنگ مرمریت رویال گری در شهرستان نی ریز استان فارس واقع شده یکی از غنی ترین و فعال ترین معادن کشور می باشد.

ویژگی های سنگ مرمریت رویال گری

این سنگ دارای جذب رطوبت و آب پایین,تخلخل مناسب و ساب پذیری بسیار عالی می باشد. همینطور بازی رنگها در این سنگ و وجود طرح های تیره و روشن باعث شده است که یکی از امتیازات اصلی این سنگ محسوب شود. مرمریت رویال گری به معنای واقعی جذابیت و زیبایی یک سنگ طبیعی را داراست.
سنگ ساختمانی

کاربرد سنگ مرمریت رویال گری

قابل استفاده در تمام نماهای داخلی و خارجی,سنگفرش تمام واحدهای مسکونی و تجاری,استفاده این سنگ در لابی هتل ها,دیواره های لابی ها,پله,ساخت دکوراتیو  و مصنوعات سنگی کاربرد بسیار خوبی دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ مرمریت رویال گری

ضخامت,متراژ,ابعاد,اینکه هر چقدر ضخامت سنگ بیشتر باشد قیمت قطعاً بالاتر است. کیفیت فرآوری مانند: ساب و برش,استفاده از اپوکسی رزین ها و پولیش اثر گذاری مستقیم بر روی قیمت این مرمریت را دارد.  پاکی سطح سنگ و بدون غده یا شالی داشتن این که هرچقدر سطح سنگ عاری از فسیل ها و رگه ها باشد قیمت افزایش می یابد. به مراتب قیمت ابعاد بزرگ مانند اسلب در این دسته از مرمریت ها تعیین کننده اصلی قیمت است.

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

هرچه را در سینه ات سنگین شده آزاد کن

من خودم سنگ صبورت! بی کرانه گریه کن!

یشنهاد ما به شما   سنگ
languages
× مشاوره آنلاین