فهرست

سنگ تراورتن اسک Ask Travertine stone

معرفی سنگ تراورتن اسک

این تراورتن دارای رنگ زمینه کرم و شکلاتی و زرد می باشد به دو روش بی موج و موج دار قابل فرآوری و برش است. به سنگهای دیگر تراورتن نیز شباهت هایی دارد از جمله سنگ های مشابه می توان به تراورتن دامغان,سلماس و تراورتن شکلاتی یزد اشاره کرد.

معدن سنگ تراورتن اسک

معدن تراورتن اسک در شهرستان آمل نزدیک جاده سد لار حوالی رینه در استان مازندران واقع شده است یکی از معادن زیبا و فعال کشورمان می باشد.

ویژگی های تراورتن اسک

این تراورتن مانند تمام خانواده خود دارای حفره ها و خلل و فرج های در سطح است. در گذشته استقبال زیادی از این سنگ نمی شده اما امروزه مورد توجه قرار گرفته است.
تخلخل بالا,جذب رطوبت آب مناسب و همچنین سطح صیقلی از ویژگی‌های دیگر این سنگ می باشد.
سنگ تراورتن اسک
سنگ تراورتن اسک
سنگ تراورتن اسک

کاربرد تراورتن اسک

سورت های قوی این سنگ در بخشهای مختلف ساختمان از جمله نماهای اصلی و داخلی و خارجی کاربرد خوبی دارد
اما سورتهای ضعیف آن در مکان های مختلفی مانند: صراحی ها,جدول های سنگی و درپوش استفاده می شود.

سنگهای مشابه سنگ تراورتن اسک

سنگ تراورتن ماکو,تراورتن خلخال,تراورتن کرم دماوند,تراورتن سلماس,سه میمهتراورتن کرم دامغان,تراورتن لوشان,تراورتن کرم زنجان و تراورتن کرم همدان می باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ تراورتن اسک

بسته به نوع سورت سنگ,سورت های ضعیف قیمت پایین تر سورت های قوی دارای قیمت بالاتری هستند. ابعاد,متراژ و ضخامت و قطر سنگ,طرح و رنگ,لب پر نبودن سنگ, نداشتن شالی در سطح سنگ,نوع برش,کیفیت فرآوری و استفاده از مواد اپوکسی رزین,پولیش ها, پکینگ,حمل و نقل تماما عوامل تاثیر گذار در قیمت این تراورتن می باشد.
سنگ تراورتن اسک
سنگ تراورتن اسک
سنگ تراورتن اسک

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

آینهٔ آهن برای پوستهاست

آینهٔ سیمای جان سنگی‌ بهاست

مولانا

یشنهاد ما به شما   سنگ تراورتن تکاب
languages
× مشاوره آنلاین