فهرست

سنگ مرمریت هرسین Hersin marble

معرفی سنگ مرمریت هرسین

سنگ مرمریت هرسین یکی از زیباترین و ناب ترین سنگ های مرمریت ایران می باشد  این سنگ با منشاء دگرگونی رسوبی است که به صورت عمده,کانی های همچون کلسیت و آراگونیت به شکل رسوبی در آن یافت می شود این لایه ها به تدریج بر اثر عوامل دگرگونی شده این سنگ زیبا را خلق کرده اند که دارای زمینه روشن و کرم است اما در بعضی از سورت های آن کرم روشن و رنگ بژ روشن به چشم می خورد.
درجه خطوطه مانند شاخ گوزن و الگوریتم ها و خطوط دیگر متفاوت است نمونه هایی از مرمریت هرسین در درجه ممتاز و سوپر صادراتی قرار دارد و یکی از سنگ های مهمه ساختمانیست بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمانی داراست.

معدن سنگ مرمریت هرسین

معدن سنگ مرمریت هرسین در نزدیکی شهر هرسین در استان کرمانشاه واقع شده مرمریت هرسین یکی از غنی ترین معادن می باشد.

معدن سنگ مرمریت هرسین

معدن سنگ مرمریت هرسین در نزدیکی شهر هرسین در استان کرمانشاه واقع شده مرمریت هرسین یکی از غنی ترین معادن می باشد.

ویژگی های سنگ مرمریت هرسین

هرسین دارای مقاومت فشاری بسیار بالا,تخلخل مناسب,جذب رطوبت آب پایین و از تراکم بسیار خوب برخوردار است به همین جهت به دلیل ساب پذیری بسیار عالی دارای براقیت و شفافیت عالی میباشد و مناسب برای فضاهای داخلی ساختمان است سنگ مرمریت هرسین به شکل اسلب تایل و تولید می شود.

کاربرد سنگ مرمریت هرسین

سنگ مرمریت هرسین بیشترین کاربرد خود را در قسمت راه پله های ساختمان می تواند داشته باشد به دلیل رنگ روشن و تقریباً خنثی,میزان کم نور خورشید را جذب کرده و همین امر باعث جلوه نور بیشتری به محیط می شود و باعث گرم شدن فضای خانه شما می باشد هر ابعادی از این سنگ قابل تولید می باشد ضخامت آن به شکل استاندارد در عمل فرآوری شدن در نمای پله ها تاثیر مستقیمی دارد در پله هایی که از سنگ مرمریت هرسین استفاده میشود یکنواختی و بدون باز شدگی و درز است ضخامت کالیبره شده آن تقریباً حدود ۳ سانتی متر می باشد و این می تواند به یکنواختی و زیبایی راه پله کمک زیادی داشته باشد هارمونی در وجود رگه های نازک و ضخامت استاندارد پله ها باعث ایجاد منظره چشم نواز و بسیار زیبایی میشود.
توصیه کارشناسان طراحی داخلی برای استفاده از این سنگ و مکمل های زیبایی طراحی این است که اگر در منزل شما یا محیط شما از سنگ مرمریت هرسین با رنگ پله تناژ بژ استفاده کردید می توانید از انواع اقسام گیاهان و درختچه های آپارتمانی که نیاز به نور و آب کمتری دارند استفاده کنید این شکوه ه و زیبایی محیط شما را چندین برابر خواهد کرد.

عوامل موثر در قیمت مرمریت هرسین

همچون سایر موارد در مورد سنگ های مرمر ابعاد,ضخامت,نوع برش سنگ,نداشتن زردی,گونیا بودن,لب پر نشدن و همچنین تراکم گلها تراکم و نحوه پکینگ حمل و نقل تاثیر مستقیمی در قیمت دارد.

آنالیز سنگ مرمریت هرسین

میزان مطلوب

تخلخل

وزن مخصوص

مقاومت سایشی

مقاومت فشاری

جذب آب

MIN

Petty

2.5

2.5

500

0.3

MAX

2.5

2.8

6

1500

1.5

هرسین

2.5

2.70

3

1140

0.95

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

     سنگ روی سنگ بند شدن

languages
× مشاوره آنلاین