فهرست

واردات از چین

چرا چین ؟

چرا همیشه واردات از چین مقرون به صرفه است و همچنان در اولین گزینه ها در لیست واردات از کشورهای مختلف قرار دارد.
کشور چین همیشه در راس هرم بزرگترین تولیدکنندگان جهان قرار دارد و به واسطه تولیدات انبوه در رده انواع و اقسام کالاها و پایین بودن قیمت تولید در این کشور امکان را به تمام کشورهای جهان به خصوص ایران می دهد که اولین گزینه واردات در کل دنیا محسوب شود.
دسترسی منابع آسان,ارزان بودن نیروی کار,سرعت تامین مواد اولیه و سیاست های خاص دولت در قسمت تولید در این کشور باعث شده است که این کشور یکه تاز ترین منبع صادرات به کشورهای جهان باشد.

بازرگانی نفیس تجارت خزر

*یکی از راه‌های ارتباطی چک‌کردن از طریق وبسایت فروشندگان در خارج از کشور می‌باشد بنا به درخواست کالای مد نظر خود میتوان مبادرت به جستجو و پیگیری قیمت و سایر خدمات فروشندگان کرد اما در این راستا سوالاتی مطرح می‌باشد:
*موضوعاتی از این قبیل که: چگونه با کمترین ریسک به صورت حرفه ای از کشور چین خرید کنیم؟
*آیا راهی مناسب و‌ کم هزینه برای راستی آزمایی تولیدکنندگان وجود دارد؟

*آیا خریدی که انجام می‌دهیم ۱۰۰% شبیه همان چیزی است که در سایت فروشنده ملاحظه کردیم؟

*آیا امکان این وجود دارد که از درگاه های بانکی ایران مبلغ به کشورهای دیگر پرداخت شود؟
*از چه طریقی میتوانم کالای خود را به سرعت دریافت کنم؟

و تمام سوالاتی از این قبیل ممکن است ما را از خرید در سایت های خارجی یا از خارج از کشور منصرف کند؟
اما خبر خوش این جاست که شما به راحتی می توانید تمام کالاهای مورد نیاز خود را از کشور هدف,خریداری کنید بی آنکه نگران از دست رفتن سرمایه خود و موضوعاتی از قبیل کلاهبرداری و فیک بودن فروشنده,شما را تهدید کند.

بازرگانی نفیس تجارت خزر

در اینجا به بررسی چندین راهکار می پردازیم

ممکن است شما دوست یا شخصی را در خارج از کشور از اقوام خود داشته باشید یکی از راه‌های پیشنهادی این است که از این طریق با فروشنده خود لینک شده و مراتب خرید را انجام دهید.
داشتن یک شخص به شکل حضوری در کشور هدفه شما میتواند در راستی آزمایی فروشنده به شما کمک کند.
این که آن فرد به شکل حضوری در دسترس فروشنده قرار دارد و می تواند عملیات بانکی یا خرید را به شکل حضوری و آنلاین از درگاه بانکی همان کشور برای شما انجام دهد.
برای افرادی که در خارج از کشور دوست یا آشنایی ندارند معمولاً کمی راه دشوار تر است اما همچنان این راه بسته نیست و امکان پذیر است.
ممکن است شما سفرهای تجاری به کشورهای اطراف داشته باشید با باز کردن حساب بانکی به شکل توریستی و تجاری می توانید از اعتبار کوتاه مدت اقامت خود استفاده نموده و خرید را از کشورهای دیگر هم انجام دهید.
بهترین‌ راه معمولاً این است که به صورت حرفه ای وارد عمل شده و تمام جوانب کار و خرید خود را بسنجید با یک شرکت بازرگانی که در زمینه واردات کالا از کشورهای مختلف به خصوص کشور چین توانمندی لازم و اطلاعات و آگاهی دارد وارد مذاکره شده و از آنها برای خرید خود کمک بگیرید. این شرکت های بازرگانی به واسطه تجربیات خوب خود تمام اطلاعات لازم را در جهت آگاهی دادن از کالای مورد نظر, قانونی بودن کالا یا قدغن بودن آن در سیستم گمرکی کشور می توانند به شما کمک کنند آنها از تمامی هزینه ها و روند واردات این کالا به شما مشورت داده و شما می توانید باین مشاوره تصمیم به عملی کردن اقدام به واردات و یا خرید خود از کشورهای دیگر یا تصمیم بر رد آن را بگیرید.
شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کادری مجرب و سابقه فعالیت های تجاری در کشور چین و همچنین داشتن پایگاه ها در این کشور و ارتباط مستقیم می تواند گزینه مناسبی برای آگاهی دادن و مشاوره در خصوص واردات انواع کالا و خرید های تخصصی و غیر تخصصی حتی خریدهای فردی شما باشد.

بازرگانی نفیس تجارت خزر

شما دوستان عزیز و وارد کنندگان محترم کالا ,عمده فروشان و بنکداران و صاحبان صنایع می توانید با مشاوره از تیم زبده و کارآمد شرکت بازرگانی نفیس تجارت خزر راهی امن برای واردات کالای خود به کشور اتخاذ کرده و مطمعنا در این مسیر سود و منفعت بسیاری در انتظار شما خواهد بود. شرکت بازرگانی نفیس تجارت خزر با داشتن سابقه طولانی و توانمندی و ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و فروشندگان خارجی به خصوص در کشور چین و با فراهم کردن امکان ثبت شرکت تجاری در آسیای شرقی ( چین ) می تواند گزینه خوبی برای اعتماد شما در جهت واردات هرگونه کالای مجاز از ابتدای پروسه استعلام قیمت تا ترخیص کالا و تحویل در کارخانه یا مکان مورد نظر شما باشد.

بازرگانی نفیس تجارت خزر
یشنهاد ما به شما   معرفی واردات کالاهای پرسود از چین
languages
× مشاوره آنلاین