فهرست

سنگ مرمریت کاشمر Kashmar marble

معرفی سنگ مرمریت کاشمر

سنگ مرمریت کاشمر یکی دیگر از خانواده مرمریت ها بوده و دارای زمینه سفید و طرح هایی همچنین کریستالی و شاخ گوزنی میباشد در دو نوع رنگ روشن پرخط و کم خط یافت می شود.
در بعضی از سورت ها رنگ زمینه کرم با هاله های روشن و تیره نیز دارای جذابیت خاص است. بعضی از سورت ها دارای رگه ها و فسیل های کمتر می باشد.

معدن سنگ مرمریت کاشمر

معدن این سنگ در خراسان رضوی ۸۵ کیلومتری از شهر کاشمر در حوالی روستای مسجدک می باشد.

ویژگی های سنگ مرمریت کاشمر

سنگ مرمریت کاشمر دارای تنوع در طرح و رنگ,نفوذ رطوبت بسیار پایین,وزن سبک می باشد که همین امر در سیستم پروژه سازی نوین طرح سبک سازی ساختمان بسیار کار آمد است این سنگ نسب به سنگ های مشابه راحتر  نصب شده و دارای  مقاومت سایشی و فرسایشی بالا  می باشد. سنگ مرمریت کاشمر دارای دو سورت کم خط و پر خط است که رگه های داخل آن متغیر می‌باشد.

کار برد سنگ مرمریت کاشمر

کار برد سنگ مرمریت کاشمر برای هرگونه نمای داخلی دکوراسیون,کانتر آشپزخانه و انواع میز ها,سرویس های بهداشتی,لابی هتل‌ها,قاب آسانسور,سنگ فرش و کف سازی در صنعت ساختمانی می باشد.

سنگ های مشابه به سنگ مرمریت کاشمر

سنگ های مانند مرمریت لته ترکیه,دهبید زارع,دهبید کوه سفید,دهبید چاه مرغی,سفید سبزوار,همای ابریشم و دهبید فارسیان مشابه ترین سنگ ها به سنگ مرمریت کاشمر می باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ مرمریت کاشمر

هر چقدر رنگ سنگ روشن تر و یک دست تر بدون زردی باشد قیمت‌ها افزایش می یابد همچنین بسته به میزان رگه ها و فسیل ها قیمت نوسان دارد.
طبق معمول خانواده مرمریت ها میزان ضخامت و ابعاد یکی از شروط مهم می باشد همچنین کیفیت فرآوری ساب,برش,متریال استفاده شده مانند: اپوکسی رزین uv,پکینگ و بسته بندی,ارسال و حمل و نقل تاثیر بسزایی در قیمت این سنگ دارد.

آنالیز سنگ مرمریت کاشمر

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0.3

2.5

petty

500

2.5

MAX

1.5

2.8

2.5

1500

۶

کاشمر

0.41

2.26

0.73

1021

3.5

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

با باورهای درست هیچ گاه تیرمان به سنگ نمیخورد

یشنهاد ما به شما   سنگ مرمریت پرطاووسی
languages
× مشاوره آنلاین