فهرست

سنگ مرمریت کاپوچینو کرمانشاه Kermanshah Cappuccino marble

معرفی سنگ مرمریت کاپوچینو کرمانشاه

سنگ مرمریت کاپوچینو کرمانشاه نوعی دیگر از خانواده مرمریت می باشد که دارای پس زمینه کرم و رنگ بژ با ترکیب گل ها و رگه ی شود طراحی این سنگ به شکل یک فنجان کاپوچینو می باشد ترکیبی از رنگهای قهوه ای سفید و شکلاتی ملایم هارمونی خاصی  ایجاد می کند. نظم در رنگ بندی این سنگ موجب گرمی ویژه ای در این سنگ شده است که مورد توجه دیزاینر ها,طراحان,پروژه سازان و حتی مشتریان خارجی قرار گرفته است.
هنگامی که در این مرمریت کربن وجود داشته باشد موجب تبدیل آن به رنگ خاکستری روشن تا سیاه میشود و وجود سیلیکات سبز و کلرید همچنین باعث ایجاد رنگ قرمز یا شکلاتی می شود ذرات ریز هماتیت یا کربنات منگنز باعث ایجاد تم زرد کرم و لیمویی ست

معدن سنگ مرمریت کاپوچینو کرمانشاه

معدن این سنگ نفیس در حوالی شهر کرمانشاه واقع شده است.

ویژگی های سنگ مرمریت کاپوچینو کرمانشاه

از ویژگی‌های بارز سنگ مرمریت کاپوچینو کرمانشاه مقاومت بالای سایشی و فرسایشی آن است درصد جذب آب پایین,تخلخل کم,جلا پذیری و قدرت ساب پذیری عالی این سنگ می باشد برای افزایش جلا و براقیت این سنگ در پروسه تولید از متریال اپوکسی رزین نیز استفاده میشود همچنین برای مقاومت آن از توری های مخصوص در پشت این مرمریت استفاده می شود.

کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو کرمانشاه

از این سنگ می‌توان برای استفاده از فضاسازی هتل های لوکس,لابی ها,مراکز تجاری بزرگ,واحدهای مسکونی,کف سازی,دیواره های آسانسور و قسمت راه پله ها به شکل شمشیری استفاده نمود.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت مرمریت کاپوچینو کرمانشاه

قیمت این سنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله اینکه هر چقدر رنگ سنگ روشن تر و صاف تر و یکدست تر باشد قیمت آن بالاتر می رود هر چقدر سنگ پاک‌تر درای رگه‌های کمتر و همچنین فسیل های کمتر در بدنه باشد در قیمت تاثیر می گذارد و قیمت افزایش پیدا میکند همچنین ضخامت مرمریت بر روی قیمت تاثیر گذار است. ابعاد,ساب,برش,پکینگ,نحوه بسته بندی و قیمت حمل و نقل از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمتی باشدمی‌باشد.

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

سنگ به در بسته میخورد

languages
× مشاوره آنلاین