فهرست

سنگ کریستال پرشین اسکاتو Persian askato Crystal

معرفی سنگ کریستال پرشین اسکاتو

این سنگ کریستال زیبا با داشتن زمینه سفید و خطوط و رگه های مشکی و طوسی یکی از زیباترین کریستالهای ایران است که در نوع خود بی نظیر بوده و خواهان زیادی هم دارد. در قالب های بوک مچ و فور مچ و اسلب فرآوری می شود. همچنین شباهت زیادی به سنگ ار بسکاتو در کشور ایتالیا دارد. دلیل نامگذاری این سنگ هم همین می باشد. این کریستال با تم سفید و رگه های منحصر به فرد باعث ایجاد حس آرامش و فضایی چشم نواز می شود و در طراحی های داخلی اخیراً مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

معدن سنگ کریستال پرشین اسکاتو

معدن این سنگ شهر الیگودرز در استان لرستان زادگاه اصلی این سنگ است. همان طور که گفته شد معادن الیگودرز دارای سینه کارهای متفاوتی هستند و از غنی ترین و فعال ترین معادن کشور می باشد.

معدن سنگ کریستال پرشین اسکاتو

معدن این سنگ شهر الیگودرز در استان لرستان زادگاه اصلی این سنگ است. همان طور که گفته شد معادن الیگودرز دارای سینه کارهای متفاوتی هستند و از غنی ترین و فعال ترین معادن کشور می باشد.

ویژگی های سنگ کریستالی پرشین اسکاتو

این سنگ زیبا دارای سطح صاف و صیقل پذیری بالا,تراکم بسیار بالا,مقاومت فشاری و سایشی بالا,جذب آب و رطوبت بسیار پایین, قیمت مناسب در برابر همتاهای خارجی خود و قابلیت قاب های بوک مچ و فور مچ شدن را دارا می باشد. همچنین طرح و نقش منحصر به فرد آن از ویژگی‌های خاص این سنگ می باشد. قدرت صیقل پذیری بالای آن باعث شده که اگر به صورت تایل بریده شود بسیار مناسب برای مکان های لوکس می‌باشد.

کاربرد سنگ کریستالی پرشین اسکاتو

برای تمامی سنگ فرش ها,دیواره‌ها,کفپوش لابی هتل ها و سرویس های بهداشتی,کانتر آشپزخانه برای قسمت هال و پذیرایی ساختمان,قاب آسانسور و انواع دکوراسیون داخلی قابلیت کاربرد را دارد به دلیل مقاومت رنگها جذب آب پایین در قسمتهای داخلی ساختمان به کار گرفته می شود.

سنگ های مشابه سنگ کریستال پرشین اسکاتو

مشابه ترین سنگها به سنگ کریستالی پرشین اسکاتو,سنگ کریستالی سفید الیگودرز,سنگ کریستالی نی ریز,سنگ کریستالی سایمان,سنگ کریستالی سیرجان,سنگ کریستالی گل یخ مشهد,سنگ کریستالی خمین,سنگ کریستالی کارا,سنگ کریستالی ولوکاس,هرات و سنگ کریستالی مارمارا ترکیه می باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ کریستالی پرشین اسکاتو

ابعاد,ضخامت,قطر و متراژ,نحوه فراوری سنگ به لحاظ ساب و برش,استفاده از متریال هایی مانند: اپوکسی رزین,داشتن زمینه‌ صاف و بدون لک و‌ غده تمام عوامل تاثیر گذار در قیمت می باشد همینطور هرچه زمینه سنگ روشن تر و رگ ها منظم تر باشد قیمت افزایش می یابد پکینگ,بسته بندی و حمل و نقل گزینه‌های مضاعف بر قیمت های اصلی این سنگ میباشد.
ابعاد,ضخامت,قطر و متراژ,نحوه فراوری سنگ به لحاظ ساب و برش,استفاده از متریال هایی مانند: اپوکسی رزین,داشتن زمینه‌ صاف و بدون لک و‌ غده تمام عوامل تاثیر گذار در قیمت می 

باشد همینطور هرچه زمینه سنگ روشن تر و رگ ها منظم تر باشد قیمت افزایش می یابد پکینگ,بسته بندی و حمل و نقل گزینه‌های مضاعف بر قیمت های اصلی این سنگ میباشد.

آنالیز سنگ کریستال پرشین اسکاتو

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0.15

2.5

petty

500

3

MAX

0.7

2.7

1

1400

6

پرشین اسکاتو

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

من کوهستان را در حال تعظیم به تو دیدم آنگاه تخت سنگ های خود را از دامان رها می کند

مریم بهرامی

یشنهاد ما به شما   سنگ گرانیت سفید بروجرد
languages
× مشاوره آنلاین