فهرست

سنگ کریستال کریستالو Crystal stone

معرفی سنگ کریستال کریستالو

این سنگ کریستال با زمینه آبی روشن و دانه ها و بلور های بزرگ,در بین سنگ های کریستالی دارای جنس براق بسیار خوبی است. که قابلیت انعکاس نور بالایی دارد و یکی از بهترین کریستال های ایران محسوب می شود. سورت های مختلف آن بر روی ریز و درشت بودن یا روشن و تیره بودن بلورها دسته بندی می شود. به دلیل خاصیت براق بودن,مناسب برای فضاهای تاریک و کم نور است.  این کریستال یکی از جدیدترین کریستال های ایرانی است که به تازگی مورد بهره برداری قرار گرفته و از محبوبیت خوبی هم برخوردار است. این سنگ نسبت به سنگهای مشابه و رقیب خود در بازارهای خارجی هم مقرون به صرفه تر,هم از کیفیت بالا تر و بهتری دارد.

معدن سنگ کریستالو

معدن این کریستال زیبا در استان یزد واقع شده است که یکی از غنی ترین و مهمترین معادن کشور می باشد.

ویژگی های سنگ چینی کریستالو‌

سنگ چینی کریستالو از شفافیت و براقیت خاصی برخوردار است. جذب رطوبت و آب پایین,مقاومت سایشی فرسایشی بالا,قدرت ساب پذیری بسیار خوب و قابلیت عبور نور را دارا می باشد.

کاربرد سنگ چینی کریستالو

قابلیت استفاده در تمام نماهای بیرونی و نماهای داخلی,دیوار های ساختمانی,سرویس های بهداشتی,کانتر آشپزخانه,کفپوش ها,راه پله ها, انواع و اقسام دکوراتیو را دارا می باشد.
سنگ ساختمانی

کاربرد سنگ چینی کریستالو

قابلیت استفاده در تمام نماهای بیرونی و نماهای داخلی,دیوار های ساختمانی,سرویس های بهداشتی,کانتر آشپزخانه,کفپوش ها,راه پله ها, انواع و اقسام دکوراتیو را دارا می باشد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ چینی کریستالو

ابعاد,متراژ,کیفیت ساب پذیری و برش,این که هرچقدر سنگ روشن تر و یکدست تر باشد,نبودن هیچ گونه شالی یا غده درسطح سنگ,قابلیت طرح های بوک مچ و فور مچ شدن,پکینگ و بسته بندی و ارسال تماماً از عوامل تاثیرگذار در قیمت این کریستال می باشد.

سنگ های مشابه به سنگ چینی کریستالو

از جمله سنگ های مشابه به چینی کریستالو,سنگ کریستال لایبید وسنگ کریستال ابری بروجرد میباشد

آنالیز سنگ چینی کریستالو

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0.15

2.5

petty

500

3

MAX

0.7

2.7

1

1400

6

کریستالو

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

حکم سنگ سار دلم را چه کسی امضا کرد
من تو را دیدم,که آنجا به دلم سنگ زدی

یشنهاد ما به شما   برش تایل
languages
× مشاوره آنلاین