فهرست

سنگ مرمر آتشین Fiery marble

معرفی سنگ مرمر آتشین

یکی از مرمر های بسیار زیبا مرمر آتشین می باشد که با رنگ های خارق العاده و زیبا چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. این سنگ بسیار زیبا در سورت ممتاز تولید شده و از جلا و براقیت بسیار بالایی برخوردار است. استحکام تقریباً مناسب و رنگبندی خاص آن حرارت و گرمای خاصی را به محیط می بخشد و به همین خاطر اسم این سنگ به مرمر آتشین هم معروف است. اغلب در طرح های موج دار یا قرینه در قالب بوک مچ و فور‌مچ قابل فرآوری می باشد. این سنگ خاص جنبه صادراتی دارد البته به دلیل کمیاب بودن و کمبود استخراج آن دارای قیمت فوق العاده بالایی می باشد.

معدن سنگ مرمر آتشین

این سنگ در یکی از معادن تراورتن ایران استخراج شده که اطلاعات خاصی و دقیقی از مکان استخراج در دسترس نمی باشد.

ویژگی های سنگ مرمر آتشین

استحکام خوب,مقاومت فشاری و فرسایشی بالا,استحکام آن در به در برابر شرایط ناپایدار جوی,سرما و گرما,نفوذ رطوبت و آب پذیری بسیار پایین,قدرت ساب پذیری و جلا پذیری بسیار بالا,تراکم بسیار خوب این سنگ همه عوامل از خصوصیات خوب این سنگ بوده و به دلیل خاص بودن مورد توجه پروژه سازان و طراحان داخلی قرار گرفته است. به دلیل عبور دهی نور شبیه شعله های آتش شده و گرما و زیبایی خاصی را به محیط پیرامون خود می دهد این سنگ همانند خانواده مرمرها خاصیت عبور دهی نور را از خود داشته و دارای سطح براق و درخشان نیز می باشد.
سنگ مرمر آتشین Fiery marble
سنگ مرمر آتشین Fiery marble

موارد کاربرد سنگ مرمر آتشین

همانطور که گفته شد این سنگ در قالب بوک مچ و فور مچ قابلیت فرآوری را داشته و به همین دلیل برای مکانهایی مانند: تی وی روم,دیواره های لابی هتل ها,ورودی ساختمان های تجاری و اداری لوکس,تالارهای مجلل,سالن کنفرانس ها,به عنوان نمای بیرونی,سنگ راه پله های مجتمع ها و ساختمان های لوکس,قاب های آسانسور و حتی کانتراشپزخانه هم قابل استفاده می باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ مرمر آتشین

هرچه ابعاد بزرگتر و به شکل اسلب در قالب بوک مچ و فور مچ باشد,متراژ,ضخامت سنگ,پاک بودن سطح سنگ,گونیا بودن و لب پر نبودن سنگ,کیفیت فرآوری مانند: ساب و برش و استفاده از متریال اپوکسی رزین,پکینگ,نوع پالت,حمل و نقل تماماً عوامل تاثیرگذار در قیمت این مرمر زیبا میباشد.
سنگ مرمر آتشین Fiery marble
سنگ مرمر آتشین Fiery marble

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

با چنین شمشیر دولت تو زبون مانی چرا

گوهری باشی و از سنگی فرومانی چرا

مولانا

یشنهاد ما به شما   سنگ گرانیت قرمز رنگین کمان یزد
languages
× مشاوره آنلاین