فهرست

سنگ تراورتن کمشچه Kemcheche travertine stone

معرفی سنگ تراورتن کمشچه

این سنگ زیبا دارای رنگ های کرم و بژ در سورت های موج دار و بی موج در ابعاد مختلفی مانند تایل و اسلب فرآوری می‌شود که هارمونی و ترکیب این طیف های رنگی باعث زیبایی در نما و کاربردهای بسیار خوبی در سیستم ساختمانی دارد.
این تراورتن مانند چند تراورتن قبلی که توضیح داده شد به سنگ تراورتن حاجی آباد و طرق شباهت دارد همینطور دارای تراکم خوب و قدرت ساب پذیری مناسب است.

معدن سنگ تراورتن کمشچه

معدن تراورتن کمشچه واقع در اصفهان شهرستان دولت آباد در حوالی جاده اردستان از توابع روستای کمشچه میباشد.

ویژگی های سنگ تراورتن کمشچه

این سنگ دارای تراکمی خوب و رنگ های مناسب میباشد. همچنین سطح حفره دار آن عایق رطوبتی و صوتی خوبی را ایجاد می‌کند و به خوبی با ملات ساختمانی ترکیب شده و مقاومت بالایی دارد.  و دارای جذب رطوبت آب  پایین است و در مقابل شرایط ناپایدار جوی استحکام خوبی را دارد.

کاربرد سنگ تراورتن کرم کمشچه 

همانند دسته تراورتن ها در نماهای داخلی  و اصلی در نماهای رومی,سبک کلاسیک,مدرن و همچنین سورت های ضعیف آن برای درپوش و جداول سنگی کاربرد خوبی دارد. همینطور برای استفاده از دکوراتیو و مصنوعات سنگی مانند باربیکیو وصراحی و انواع و اقسام مدل های آبنما ها استفاده می شود.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تراورتن کرم کمشچه

سورت سنگ,ضخامت,ابعاد,کیفیت فرآوری,مدل ساب و برش از عوامل مستقیم و تاثیرگذار در قیمت این تراورتن می باشد. همچنین نحوه پکینگ و بسته بندی و حمل و نقل و ارسال آن هم مضاعفا در قیمت تاثیر دارد.

آنالیز سنگ تتراورتن کرم کمشچه

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

0.1

2

3

400

2.5

Max

3

2.5

10

800

4

کرم کمشچه

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

سر بسنگ خورده را دل شکست خورده را چاره فقط تویی تویی ای همه مهربانیت جان و‌تنی خدا تویی

یشنهاد ما به شما   سنگ مرمریت تری دی بلک
languages
× مشاوره آنلاین