فهرست

سنگ لایمستون اسلام آباد Limestone Stone Islamabad

معرفی سنگ لایمستون اسلام آباد

این لایمستون سفید رنگ بوده و دارای سطح و طرح یکنواخت و یکدست است. در بعضی از سورت های آن هاله های خاکستری همراه با دانه های قهوه ای رنگ به شکل پراکنده در این سنگ مشاهده می شود. لایمستون اسلام آباد به شکل اسلب,تایل و کوب قابل فرآوری میباشد. این سنگ جنبه صادراتی دارد با این که دارای کیفیت زیاد بالایی نیست اما کشور استرالیا یکی از علاقه‌مندان به سنگ لایمستون می باشد.

معدن سنگ لایمستون اسلام آباد

معدن این لایمستون در در غرب شهرستان اسلام آباد در نزدیکی کرمانشاه است که از معادن فعال و خوب کشورمان می باشد. این معدن با استخراج حدود ۵ هزار تن و ذخیره ۵ میلیون تن سنگ لایمستون یکی از فعال ترین و غنی ترین معادن در کشور می باشد.

ویژگی های سنگ لایمستون اسلام آباد

یکی از ویژگی های این سنگ,رنگ روشن و صاف و یکدست بودن آن است. از نقاط ضعف آن میتوان به جذب رطوبت و آب متوسط اشاره کرد و از بین لایمستون های دیگر تقریباً نسبت به جذب آب در سطح بهتری قرار دارد. بنابراین گزینه مناسبی برای سرویس های بهداشتی و حمام مکان هایی که با آب و رطوبت سر و کار دارد می باشد. ساب و صیقل پذیری این سنگ در درجه پایین قرار دارد و برای همین جلایی خوبی ندارد. به دلیل اینکه دارای استحکام بالایی نیست نباید در معرض نور خورشید یا رفت و آمد و مکان‌های شلوغ قرار بگیرد.
یکی از ویژگی های این سنگ,رنگ روشن و صاف و یکدست بودن آن است. از نقاط ضعف آن میتوان به جذب رطوبت و آب متوسط اشاره کرد و از بین لایمستون های دیگر تقریباً نسبت به جذب آب در سطح بهتری قرار دارد. بنابراین گزینه مناسبی برای سرویس های بهداشتی و حمام مکان هایی که با آب و رطوبت سر و کار 

دارد می باشد. ساب و صیقل پذیری این سنگ در درجه پایین قرار دارد و برای همین جلایی خوبی ندارد. به دلیل اینکه دارای استحکام بالایی نیست نباید در معرض نور خورشید یا رفت و آمد و مکان‌های شلوغ قرار بگیرد.

کاربرد سنگ لایمستون اسلام آباد

این سنگ به دلیل قیمت مقرون به صرفه بودن در نمای داخلی و دکوراسیون ها به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل تخلخل بالا و مقاومت کم در مقابل رطوبت و آب,بعد از نصب حتماً باید مراحل نانو و ضدآب (واترپروف) انجام شود.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ لایمستون اسلام اباد

ابعاد,متراژ,ضخامت,قطر,درجه پاکی سنگ یکدست بودن رنگ سطح و زمینه,کیفیت فرآوری مانند: ساب,برش و استفاده از متریال های اپوکسی رزین,پکینگ,بسته بندی و حمل و نقل از عوامل موثر در تعیین قیمت این لایمستون می باشد.

آنالیز سنگ لایمستون اسلام آباد

میزان مطلوب

جذب آب

وزن مخصوص

تخلخل

مقاومت فشاری

مقاومت سایشی

MIN

1

2.2

0.6

450

2

MAX

2.5

2.6

3

600

2.5

اسلام آباد

مشاوره رایگان

شرکت نفیس تجارت خزر با داشتن کارشناسان مجرب همه روزه از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 19 آماده اراِئه مشاور رایگان به عزیزان میباشد.

تا بدیدی دل عذابی گونه گونه در فراق

سنگ خون گرید اگر زان بشنود احوال‌ها

یشنهاد ما به شما   سنگ لایم ستون مرودشت
languages
× مشاوره آنلاین